Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Paulina Holtz ujawniła, ile zarabia! Ciężko za to wyżyć!

Paulina Holtz (40 l.) zapewniła, że nigdy nie zrezygnuje z gry w "Klanie". Wszystko oczywiście z powodów finansowych...

Aktorka w serialu o rodzice Lubiczów występuje od samego początku. Wciela się tam w postać Agnieszki Lubicz, córki Pawła (Tomasz Stockinger) i nieżyjącej już Krystyny (Agnieszka Kotulanka).

Telenowela emitowana jest od września 1997 roku. To ponad 20 lat, więc można by przypuszczać, że dla wielu gwiazd praca na planie dzisiaj to istna mordęga.

Paulina podchodzi jednak do sprawy nieco inaczej. Zdaje sobie bowiem sprawę, że lepszego źródła stałego zarobku tak łatwo nie znajdzie. 

Reklama

Oczywiście przyznaje, że ambicje ma dużo większe, ale artystycznie może przecież realizować się w teatrze. 

Bez pracy w "Klanie" nie miałaby takiego komfortu. Aktorka ujawniła bowiem, jak żenująco niskie są zarobki w tego typu instytucjach kultury! 

"Praca w 'Klanie' daje mi szansę uprawiać bardzo drogie hobby jakim jest grania w teatrze. Bo zarobki w teatrze są śmieszne. Naprawdę śmieszne. Za 1600 zł. miesięcznie ciężko jest przeżyć i utrzymać rodzinę. Każdy o tym wie kto musiał tego dotknąć.

Pomyślałam, że jeśli mogę grać w znakomitym teatrze i mogę dzięki temu, że gram w serialu spotykać się tam z wybitnymi reżyserami na scenie to podejmuję to wyzwanie. To najlepsze, co mogę zrobić" – wyznała Holtz w rozmowie z portalem Przeambitni.

Dowiedz się więcej na temat: Paulina Holtz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje