Reklama

Reklama

Reklama

Patrycja Wieja zaskoczyła odważnym zdjęciem. Piersi na wierzchu

Patrycja Wieja znana jest z udziału w programie „Projekt Lady”, gdzie pod okiem Małgorzaty Rozenek-Majdan uczyła się kultury godnej damy. Niestety, chyba nie na długo rady celebrytki zostały jej w głowie. Gwiazda FAME MMA wrzuciła do sieci wyjątkowo odważną fotkę, na której jest bez biustonosza. Odsłoniła niemal całe ciało! Robi wrażenie?

Patrycja Wieja bez biustonosza kusi przechodniów?

Patrycja Wieja już podczas udziału w "Projekt Lady" kusiła piękną figurą, w której utrzymaniu pomogły jej lata ćwiczeń. Wtedy młoda tancerka, która występowała głównie w klubach pracowała nad złagodzeniem swojego wizerunku. Przestała obnosić się ze swoim ciałem i została trenerką fitness.

Ze względu na wykonywany zawód znowu zaczęła pokazywać, co skrywa pod sukienkami i ładnymi bluzkami. Jej ostatnie zdjęcie nie jednego może wprawić w osłupienie. Patrycja zapozowała na nim bez biustonosza, siedząc w wodzie tuż przy plaży. Szczęście, że w pobliżu nie widać żywej duszy!

Reklama

Fanom spodobała się wakacyjna odsłona trenerki. Komplementom nie było końca.

"Piękna Patka",

"Jesteś naprawdę piękna! Do tego niesamowicie zgrabna i seksowna!" - zachwycają się obserwatorzy trenerki.

Patrycja Wieja wystąpiła na Fame MMA. Zaliczyła porażkę?

Swój debiut na Fame MMA Wieja miała już w październiku 2021 roku. Stanęła wówczas w szranki z Karoliną Brzuszczyńską, która ją pokonała. Patrycja przyjęła porażkę z honorem, a nawet wykazała się wielkodusznością, ponieważ postanowiła przekazać swoje wynagrodzenie z Pay Per View na leczenie brata Brzuszczyńskiej, zmagającego się z białaczką.

Jej zachowanie potwierdziło, że w głębi serca jest prawdziwą damą!

Zobacz też:

Skiba bezlitośnie o Górniak i jej kosmicznych teoriach: "Czarne dziury występują nie tylko w kosmosie, ale także w mózgu"

Viki Gabor wystąpiła na scenie z mamą. Tego nikt się nie spodziewał

Ola Ciupa w skąpym bikini! Wybrała specjalnie taki krój?

G7. USA: Przekażemy Ukrainie zaawansowany system obrony powietrznej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Wieja | Fame MMA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy