Reklama
Reklama

Partnerka Artura Szpilki tłumaczy się z opuchniętej twarzy. Aż trudno uwierzyć, co się wydarzyło

Kamila Wybrańczyk wzięła udział w znanym podcaście i choć wielu fanów z przyjemnością wysłuchało jej wypowiedzi, uwagę przykuł... nie tylko temat rozmowy. Oczy widzów skupiły się bowiem na napuchniętej twarzy partnerki Artura Szpilki. Kamila już skomentowała powstałe zamieszanie.

Kamila Wybrańczyk zwróciła na siebie uwagę podczas wywiadu

Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka od dawna tworzą bardzo udany związek. Zakochani stale rozwijają swoje zainteresowania, biznesy i kariery. Dzięki temu na przestrzeni lat zdobyli spore grono fanów, z którymi chętnie dzielą się szczegółami prywatnego życia.

Kamila w podcaście u Żurnalisty uchyliła rąbka tajemnicy i otworzyła się na wiele ciekawych tematów, choć według ludzi uwagę przykuł przede wszystkim... jej wygląd. Dlaczego? Wybrańczyk pokazała się bowiem z wyraźnie opuchniętą twarzą.

Reklama

Kamila Wybrańczyk ruszyła z wyjaśnieniami

Partnerka znanego boksera wyjaśniła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że przed wywiadem zafundowała sobie zabieg laserowy, przez co rzeczywiście pojawiła się opuchlizna.

"Dla tych, którzy się pytają, co się stało z moją buzią na podcaście, bo jak wiecie, ja nie używam filtrów na Instagramie. Chciałam wam powiedzieć, że była po laserze i niestety wyglądam tam, jak wyglądam, ale spuchła mi buzia. Po prostu byłam po laserze, a że musiałam nagrać podcast, to poszłam jak taki pączek. No ale... życie" - podsumowała.

Pasja Kamili Wybrańczyk. Mało kto o tym wie

Kim dokładnie jest wybranka Artura? Kamila Wybrańczyk ma 37 lat i pochodzi z Wrocławia. Ukończyła XVII Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu. Później studiowała pedagogikę resocjalizacyjną na PWSZ w Nowym Sączu, jednak nie rozpoczęła kariery w zawodzie. W 2011 roku założyła własny biznes - butik Camilla. W Internecie obserwuje ją 350 tys. osób.

Nie wszyscy wiedzą, że wielką pasją narzeczonej Artura Szpilki jest śpiew.

"Chciałabym śpiewać. Zresztą teraz to robię. Powoli, małymi kroczkami idę w tym kierunku. Oczywiście spotkałam się z opiniami, że próbuję zaistnieć w muzyce dzięki Arturowi, co jest totalną brednią. Zgadzam się z tym, że będzie mi nieco łatwiej się wybić, bo mam znanego faceta, ale znowu nie przesadzajmy... Zdaję sobie sprawę, że takich śpiewających Kamili jest w Polsce kilka milionów. Natomiast jest tylko jedna śpiewająca Kamila będąca dziewczyną Artura Szpilki" - gwiazdę zacytował "Super Express".

Czytaj też:

Tak mieszka Artur Szpilka. Wiedzieliście, że lubi styl glamour?

Tak dziś wygląda Andrzej Gołota. 55-letni bokser pokazał się z żoną na branżowej imprezie

Nie żyje polski olimpijczyk Grzegorz Skrzecz. Karierę bokserską łączył z występami w filmach. Jego role posiadają status kultowych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kamila Wybrańczyk | Artur Szpilka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy