Reklama
Reklama

Partner Agnieszki Włodarczyk wygrał 10-krotnego Ironmana. Robert Karaś ma się z czego cieszyć

Robert Karaś ukończył dziesięciokrotnego Ironmana. Ukochany Agnieszki Włodarczyk przepłynął 38 km, przejechał na rowerze 1800 km oraz przebiegł 422 km. W sobotni poranek z Brazylii dotarły fantastyczne informacje, że 34-latek pomimo wielu problemów pobił rekord świata. Fani są zachwyceni jego wynikiem i publikują gratulacje w sieci.

Robert Karaś ukończył dziesięciokrotnego Ironmana

Robert Karaś jest polskim triathlonistą, który wziął udział w jednym z najtrudniejszych sportowych wyzwań na świecie. Popularny wyścig Brasil Ultra Tri rozpoczął się w sobotę 20 maja o godz. 14:00 czasu polskiego.

Karaś znany jest ze swoich sukcesów w ultratriathlonach. W 2017 roku został mistrzem i rekordzistą świata na dystansie podwójnego Ironmana. Z kolei w 2018 roku został mistrzem i rekordzistą świata w potrójnym Ironmanie.

W 2022 roku Karaś chciał pobić rekord świata w dziesięciokrotnym Ironmanie. Miał wtedy bardzo dużą przewagę nad pozostałymi zawodnikami, jednak na trzecim etapie musiał się wycofać, ponieważ dopadły go problemy zdrowotne. Ten rok nie był również dla niego łaskawy, ponieważ w Brazylii także napotkał kilka problemów. Nie przeszkodziły mu one jednak w osiągnięciu celu.

Reklama

Celem Karasia był rekord świata, który wynosił 182 godz., 43 min i 43 sek. Kilkanaście minut po dobiegnięciu do mety Robert pochwalił się swoim czasem. Ustanowił on nowy rekord, który wynosi teraz 164 godz. 14 minut i 2 sek.

W Ironmanie wzięło udział jeszcze dwóch innych Polaków: Rafał Godzwon oraz Jurand Czabański.

Zobacz też: Agnieszka Włodarczyk niepokoi się o Karasia. Sportowiec znowu ruszył na trasę Ironmana

Fani i gwiazdy gratulują Karasowi wygranej

Na instagramowym koncie Roberta Karasia pojawiło się zdjęcia, na którym widzimy mężczyznę. W opisie fotografii 34-latek informuje, że ustanawia nowy rekord w wyścigu. Oczywiście nie obyło się bez komentarzy wiernych fanów Karasia. Większość była pod wrażeniem jego umiejętności oraz determinacji. Inni z kolei skupili się na gratulacjach.

"Król jest jeden" - napisała życiowa partnerka Karasia Agnieszka Włodarczyk.

"Gratulacje!!!!!!!!" - pisała Joanna Opozda.

"Kawał historii o pięknej determinacji w drodze do celu. Gratulacje" - wyznała Maja Sablewska.

Agnieszka Włodarczyk udostępniła w sieci wzruszające nagranie, na którym można zobaczyć jak Robert Karaś przekracza metę wyścigu. Cały jego zespół podbiega do niego i nie posiada się ze szczęścia. Emocje sięgają zenitu.

Zobacz też:

Agnieszka Włodarczyk opublikowała w sieci zdjęcie bez makijażu. Fani nie kryją zachwytu!

Partner Agnieszki Włodarczyk miał poważny wypadek. Robert Karaś pokazał zdjęcia uszkodzonego kręgosłupa!

Zawoja. Robili grupowe zdjęcie w karczmie. Nagle zawaliły się schody


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Karaś | Agnieszka Włodarczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy