Reklama
Reklama

Partner Agnieszki Włodarczyk miał poważny wypadek. Robert Karaś pokazał zdjęcia uszkodzonego kręgosłupa!

Robert Karaś, partner Agnieszki Włodarczyk miał 14 maja walczyć z na ringu z Adamem Josefem. Fani walk już zacierali ręce. Niestety do walki nie dojdzie i na razie nie wiadomo jeszcze kto zastąpi triathlonistę w walce.

Robert Karaś miał kontuzję i nie powalczy w FAME MMA

Robert Karaś to jedyny triathlonista, który jest dwukrotnym i potrójnym mistrzem świata. Nazywany jest "Ironmanem" ze względu na pobicie rekordu podwójnego, potrójnego i pięciokrotnego wyścigu Ironman. Partner Agnieszki Włodarczyk miał walczyć w MMA. Niestety ogłoszono, że do walki nie dojdzie.

W poniedziałek, 4 kwietnia Robert Karaś został ogłoszony jako nowy zawodnik federacji Fame MMA. Jak sam przyznał, ekscytował go debiut, ponieważ uwielbia stawiać samemu sobie wysoko poprzeczkę. Jego przeciwnik jest od niego wyższy, cięższy, Jednak dla wytrzymałego triathlonisty to nie jest przeszkoda.

Reklama

Rywalem Karasia miał być Adam Josef, czyli Adam Modzelewski. To jeden z najpopularniejszych Polskich youtuberów z branży fitness. Znany również pod ksywką AJ.

Panowie mieli spotkać się 14 maja w krakowskiej Tauron Arenie. 

Niestety okazuje się, że partner Agnieszki Włodarczyk uległ kontuzji. Wrzucił zdjęcie rentgenowskie odcinka szyjnego kręgosłupa oraz drugie, na którym widać, że Karaś ma kołnierz ortopedyczny. Podpisał fotografie:

Zobacz też:

Agnieszka Włodarczyk zachwyca się mężem! "Jesteś najlepszy i nasz!"

"Sanatorium miłości 4". Kuracjusze gotowi do finału. Zobaczcie kreacje na pożegnalny wieczór [ZDJĘCIA]

Michał Wiśniewski kolejny raz się żeni! "Nie byłem pewien, czy Pola nie ucieknie"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk | Robert Karaś
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy