Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Paris Hilton w Polsce

Celebrytka przyleci do Katowic, by uczestniczyć w otwarciu nowej części jednego z centrów handlowych.

Paris Hilton, dziedziczka fortuny Hiltonów i znana zakupoholiczka, na Śląsku spędzi kilka dni.

Reklama

"Publicznie Paris pojawi się w Silesia City Center kilkakrotnie. Po raz pierwszy 12 października na konferencji prasowej oraz na imprezie zamkniętej dla specjalnie zaproszonych gości, następnie 13 października na otwarciu, w którym będzie mógł wziąć udział każdy klient galerii" - tłumaczy koordynująca projekt Dominika Musialik.

Będzie to pierwsza wizyta celebrytki w Polsce. Paris spotka się z fanami, weźmie udział w imprezie dla gości VIP i, jak przystało na prawdziwą wielbicielkę zakupów, wybierze się na gigantyczny shopping.

Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie okazji, żeby się z nią spotkać. 12 października celebrytka weźmie udział w prowadzonej przez Oliviera Janiaka konferencji prasowej. Będzie też gościem specjalnym imprezy, podczas której wybierze się na zakupy do ekskluzywnych sklepów.

Na pierwszym piętrze centrum otworzy Plac Gwiazd, na którym pojawi się gwiazda z jej autografem. Z kolei 13 października każdy, kto przyjdzie na uroczyste otwarcie, będzie mógł spotkać się z nią oko w oko.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paris Hilton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje