Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Pani poseł rozbija rodzinę

Politycznej "Mody na sukces" ciąg dalszy. Wojciech Pomajda, z którym Anita Błochowiak jest w ciąży, przygotowuje się do rozwodu. Dla partyjnej koleżanki zostawi ustabilizowane życie, żonę i dwójkę dzieci - pisze jeden z dzienników.

O sejmowym skandalu pisaliśmy wczoraj (ZOBACZ). Dzisiejszy "Super Express" zdradza konsekwencje najgłośniejszego, politycznego romansu ostatnich dni...

Reklama

Poseł Pomajda, dla Anity Błochowiak postanowił rzucić rodzinę: "Wojtek zakochał się po uszy" - mówi jeden z jego kolegów w rozmowie z tabloidem.

Gazeta dowiedziała się, iż pan Wojciech porządkuje właśnie rodzinne sprawy i przygotowuje się do rozwodu...

"Nawet dla partyjnych kolegów związek Pomajdy z Błochowiak jest zaskoczeniem. Przypominają oni, że były szef Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zawsze ciepło wypowiadał się o małżonce i swoich dzieciach. Do dziś na stronie podkarpackiego SLD można trafić na zdjęcie szczęśliwej rodziny Pomajdów. Poseł prezentuje je w czasie kampanii wyborczej do Sejmu" - pisze "Super Express".

Anita Błochowiak jest już pewna, że mężczyzna zostawi dla niej rodzinę: "Wspólnie planujemy przyszłość i oczekujemy narodzin dziecka" - chwali się w rozmowie z tabloidem.

Czy gdyby poseł rzetelniej się zabezpieczał i Anita Błochowiak nie zaszłaby w ciążę, ten romans w ukryciu ciągnąłby się latami?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: skandal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje