Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Otylia Jędrzejczak potrzebowała tej zmiany! Wygląda na zadowoloną!

Otylia Jędrzejczak (33 l.) jak każda kobieta lubi od czasu do czasu wprowadzić małą zmianę w swoim wyglądzie. Pływaczka zdecydowała się teraz nawet na odważniejszy krok i zupełnie zmieniła kolor włosów!

Otylia została niedawno szczęśliwą mamą Marceliny. Odkąd malutka pojawiła się na świecie, zmian w życiu Jędrzejczak na pewno nie brakuje.

Reklama

Pływaczka jednak przyjmuje wszystkie rodzicielskie nowości z uśmiechem na twarzy i jak widać, chciała jeszcze bardziej urozmaicić swoje życie.

Sportsmenka na jednym z portali społecznościowych opublikowała krótki filmik, na którym widać metamorfozę! Otylia nie tylko skróciła włosy, ale także pożegnała się z blondem!

Teraz na jej głowie króluje ciemny brąz, a fani w komentarzach są zachwyceni tym wyborem. Otylia to niespokojna dusza, która musiała się trochę wyciszyć po urodzeniu dziecka. Taka zmiana może wnieść w jej życie choć trochę koloru. Sama zainteresowana wygląda na zadowoloną.

Czyżby pływaczka hołdowała zasadzie "nowe włosy, nowe życie"? Jeżeli tak, to tylko z szerokim uśmiechem na twarzy. Sportsmence prawie nigdy nie schodzi on z ust, a to tylko dodaje jej uroku.

A wy jak oceniacie zmianę Jędrzejczak?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Otylia Jędrzejczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje