Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Otylia Jędrzejczak jest w drugiej ciąży! Pochwaliła się zdjęciem!

Otylia Jędrzejczak (35 l.) jest już szczęśliwą mamą Marcelinki (2 l.). Teraz okazało się, że spodziewa się kolejnego dziecka, a radosną nowiną podzieliła się z fanami, publikując urocze zdjęcie!

Była pływaczka, która od lat jest związana z Pawłem, również sportowcem, spodziewa się kolejnego dziecka! W 2017 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córeczka Marcelina. 

Reklama

Od momentu narodzin dziewczynki, Otylia zakochała się w byciu mamą i kwestią czasu było zajście w drugą ciążę. 

19 maja sportsmenka podzieliła się radosną nowiną, publikując zdjęcie, na którym trzyma się za zaokrąglony już brzuszek. 

"Kochać to dawać z siebie jak najwięcej każdego dnia.  Kochać własne dziecko to uczucie jakie poznałam dwa lata temu i każdego dnia doświadczam jeszcze bardziej. Czasem zadaje sobie pytanie, czy można kochać bardziej albo inaczej - czy można tę miłość podzielić albo rozmnożyć? Każda kartka mojego życia nabiera barw, a już niedługo będę mogła się przekonać, jak to jest dawać siebie jeszcze jednej małej istotce" - napisała szczęśliwa przyszła mama. 

W komentarzach posypały się gratulacje i życzenia szczęśliwa oraz zdrowia dla Otylii i maluszka w jej brzuchu. Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko dołączyć się do tych życzeń! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Otylia Jędrzejczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje