Reklama
Reklama

Opole 2022: Hyży zdradziła imię dziecka, Cichopek w nerwach. Córki Paszta dziękują TVP!

W piątkowy wieczór odbyły się pierwsze koncerty w ramach 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, które zorganizowała TVP. Na scenie pojawił się zaprzyjaźnione ze stacją gwiazdy, które chętnie pozowały też na ściance. Pojawiły się m.in. Kasia Cerekwicka, Ania Wyszkoni, Halina Frąckowiak, Sławomir, Danuta Błażejczyk, Andrzej Rybiński czy Justyna Steczkowska. Jeden z koncertów poprowadził za to "najgorętszy" duet TVP, czyli Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski...

Podczas piątkowego koncertu "Od Opola do Opola" pokazano ponoć "najważniejsze muzyczne wydarzenia, które miały miejsce w okresie pomiędzy festiwalami opolskimi" - tak zapowiedzieli ten koncert organizatorzy. 

W koncercie pojawili się m.in. Halina Frąckowiak, Katarzyna Cerekwicka, Stanisława Celińska, Sławomir, VOX, Sławek Uniatowski, Anna Wyszkoni, Danuta Błażejczyk, Krzysztof Prusik, Andrzej Rybiński, Krystyna Giżowska czy Maja Hyży.

Reklama

Wzruszającym momentem był fragment, gdy postanowiono uczcić pamięć Witolda Paszta. Zaśpiewał więc "nowy" VOX, a potem na scenie pojawiły się córki Witolda.

"Bardzo dziękujemy Telewizji Polskiej za ten piękny hołd dla taty. Będziemy pielęgnować pamięć o nim, ale jesteśmy przekonane, że to on nie da państwu o sobie zapomnieć. Życzymy państwu wspaniałego wieczoru" - powiedziały Aleksandra i Natalia Paszt.

Później atrakcji dostarczyła ciężarna Maja Hyży, która postanowiła zdradzić imię przyszłego dziecka. Ogłosiła to w dość osobliwy sposób - pojawiła się na ściance z kolczykiem, na którym widniał napis Zosia.

Folkowy koncert dostali do poprowadzenia Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski - aktorka miała być ponoć mocno zestresowana podczas prób do koncertu. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Zobaczcie, jak na ściance i na scenie prezentowały się gwiazdy podczas pierwszego dnia 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej:

Zobacz też:

Sara James udzieliła wywiadu po występie w muzycznym show: "W Ameryce marzenia się spełniają"

Najpierw suknia z orłem, a teraz to. Miss Polski pokazała narodowy kostium. Będzie afera?

To ON stoi za sukcesem Sary James? Jej managerem jest polski gwiazdor

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Opole 2022 | Maja Hyży | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy