Reklama

Reklama

Reklama

Opiekun Krawczyka juniora przerwał milczenie. Jego kłopoty się nie kończą?!

Krzysztof Krawczyk junior (48 l.) próbuje zacząć życie na nowo. Choć od śmierci jego ojca minął prawie rok, na jego drodze wciąż pojawiają się nowe przeciwności losu. Ostatnio wyszło na jaw, że jego partnerka podpadła w koszmarne długi. Co na to Krawczyk Junior?

Opiekun Krawczyka juniora przerwał milczenie. Jego kłopoty się nie kończą?!

Krzysztof Krawczyk zmarł w kwietniu ubiegłego roku, a krótko po tym smutnym zdarzeniu, media ujawniły, że gwiazdor polskiej estrady nie dość, że nie utrzymywał kontaktu z jedynym synem, to jeszcze nie wspierał go, gdy ten wymagał opieki. Junior przez jakiś czas pomieszkiwał kątem u rodziny, w skandalicznych warunkach, pozbawiony środków do życia. Na domiar złego od lat zmagał się z epilepsją, która jest efektem wypadku samochodowego z udziałem jego ojca.

Ta szokująca informacja zbulwersowała fanów Krzysztofa Krawczyka. Jego syn starał się dojść swoich praw podczas procesu o spadek artysty, co skutecznie utrudniała mu wdowa po muzyku. Krawczyk junior walczył tylko o środki na własne utrzymanie i zakup leków.

Reklama

Ostatnio na jaw wyszły kolejne nieciekawe fakty dotyczące trudnej sytuacji juniora. Krzysztof Cwynar, który wspiera mężczyznę w trudnych chwilach, w rozmowie z Plejadą zdradził szczegóły z życia jedynego syna zmarłej gwiazdy.

Krzysztof Krawczk junior od dłuższego czasu spotyka się z Katarzyną Filipiak. Kobieta jest dziś dla niego dużym wsparciem, jednak nadal nie mają lekkiego życia. Para miała się poznać, gdy Kasia była jeszcze w poprzednim związku.

Według muzyka Katarzyna miała kupić nieduże mieszkanie, w którym żyje jej mama, syn oraz junior, który nie ma zbyt wiele do powiedzenia. Kłopoty finansowe syna Krawczyka trwają nadal, a póki co przysługuje mu tylko połowa renty, którą dotychczas pobierała wdowa po jego ojcu. Sprawa testamentu Krzysztofa Krawczyka nie została jeszcze do końca rozwiązana.

Zobacz też:

Krzysztof Krawczyk junior wystąpił na Dniu Kobiet. Nie wszystko poszło po jego myśli?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Wojna w Ukrainie. Senat USA jednogłośnie uznał Putina za zbrodniarza wojennego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Krawczyk | Krzysztof Krawczyk Junior

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy