Reklama
Reklama

Omenaa Mensah z mężem milionerem wysłała pomoc na Ukrainę. "5 tirów z darami, które ważą 100 ton"

Omenaa Mensah wraz ze swoim mężem Rafałem Brzoską zorganizowali niezwykłą pomoc dla ogarniętej wojną Ukrainy. Para milionerów wysłała 5 tirów, w których znalazło się 100 ton darów. Jak zapowiada Omenaa, to dopiero początek.

Omenaa Mensah i jej mąż milioner wysłali 100 ton darów na Ukrainę!

Omenaa Mensah i jej mąż milioner, właściciel InPostu Rafał Brzoska to para w życiu i w biznesie, która aktywnie uczestniczy w niesieniu pomocy i działa charytatywnie. Od początku wojny aktywnie angażują się w pomoc Ukrainie. Para aktywnie korzysta ze swoich biznesowych zdolności, aby nieść pomoc tam, gdzie jest najbardziej potrzebna.

Z ich inicjatywy organizowane są Konwoje Polskich Serc, które jadą za wschodnią granicę. Pierwszy z nich pojechał bezpośrednio do Dziecięcego Szpitala Obwodowego w Równem, który pilnie potrzebował karetki oraz jedzenia, kosmetyków dla dzieci, pieluch środków sanitarnych, leków. O sprawie poinformowała na swoim Instagramie Omenaa Mensah. Zapowiada również, że to nie koniec pomocy, którą udzielają Ukrainie.

Reklama

Bizneswoman przyznaje, że nie mogła obojętnie przejść wobec prośby dyrektora szpitalu. Oprócz niezbędnych środków sanitarnych chciała również zadbać o dobrobyt jego pacjentów i pacjentek. Dlatego w konwoju znalazły się również zabawki i wyprawki dla niemowląt.

Jak powiedziała Omenaa Mensah, karetkę przekazała nam Grupa Falck Medycyna, dostawca usług transportu medycznego w Polsce. Jak przyznaje prezeska firmy, Katarzyna Czajka, do Ukrainy przekazali już wiele sprzętu. Cześć z nich trafiła do Lwowa, część do Kijowa.

Zobaczcie również:

Britney Spears otwiera się na temat seksu w ciąży: "Jest świetny"

Rihanna i ASAP Rocky rozstali się!? "Przyłapała go na zdradzie". To nie tak miała się skończyć ich historia

Agnieszka Mazurek nie żyje. Prokuratura wszczęła śledztwo. Szokujące okoliczności zgonu

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Omenaa Mensah
Reklama
Reklama
Reklama