Reklama
Reklama

Oliwia Bieniuk zapewnia: „Nie mam menadżera. Nie było takiej sytuacji”

Oliwia Bieniuk postanowiła stanowczo i, nie wiadomo dlaczego, z oburzeniem zdementować pogłoski, jakoby jej karierą miał pokierować przyjaciel rodziny, Mariusz Raduszewski.

Jarosław Bieniuk i Mariusz Raduszewski, partner Natalii Siwiec, przyjaźnią się od lat. Ich rodziny często spędzają razem wakacje, tak jak choćby w ubiegłym roku, gdy wynajęli wspólnie apartament na czas urlopu. 

Ponieważ w rodzinnych wyjazdach Natalii, Mariuszowi i Miii często towarzyszy syn Raduszewskiego z poprzedniego związku, 19-letni Mateusz, Oliwia Bieniuk ma towarzystwo. Pojawiły się nawet plotki, jakoby Mateusza i Oliwię łączyło coś więcej niż wieloletnia przyjaźń i wspólne dorastanie, jednak Bieniuk na InstaStories dała do zrozumienia, że boi się popsuć łączącą ich przyjaźń: 

Oliwia Bieniuk dementuje

Reklama

Ostatnio zaś pojawiły się plotki, jakoby rodziny Bieniuków i Raduszewskich połączyły wspólne interesy. Jak poinformował tygodnik „Na żywo”, Bieniuk rzekomo poprosiła Mariusza Raduszewskiego, by pokierował jej karierą. 

Co do doświadczenia Raduszewskiego w tym względzie nikt nie ma raczej wątpliwości, odkąd w 2012 roku na meczu otwarcia Euro posadził wymalowaną i wydekoltowaną Natalię na trybunach Stadionu Narodowego i kazał czekać, aż operatorzy kamer zwrócą na nią uwagę. W ten sposób rozpoczęła się jej trwająca do tej pory kariera. 

I kiedy już wydawało się, że zatrudnienie menedżera będzie logicznym krokiem w przypadku Oliwii, która właśnie rozpoczyna podbój show biznesu, sama zainteresowana postanowiła stanowczo zdementować krążące na ten temat pogłoski. Jak zapewniła na InstaStories, jej menedżerem nie został ani wieloletni przyjaciel rodziny, ani nikt inny: 

Myślicie, że to dobry pomysł, by 19-latka sama kierowała swoją karierą? 

Ponad 2,6 tys. zakażeń. Rośnie liczba hospitalizacji

Walczą o ziemie przodków. Stan wyjątkowy w Chile

***

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Tańca z gwiazdami"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ! 
Więcej  newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/


Moro znów wywołała aferę. Poszło o wakacje i pieniądze

Agata Buzek i Jacek Braciak rozstali się? "Oboje mają trudne charaktery"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Bieniuk | Mariusz Raduszewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy