Reklama
Reklama

Olga Kalicka na zdjęciach ślubnych. Piękna suknia i pan młody wzbudzający sensację!

Olga Kalicka (28 l.) zaszokowała fanów i pochwaliła się zdjęciami ze ślubu! Jej post w mediach społecznościowych wywołał niezłe zamieszanie, a publika zachwyciła się suknią ślubną i panem młodym! Czy aktorka znana z "Dziewczyn z Dubaju" powiedziała sakramentalne "TAK"?

Olga Kalicka sławę i rozpoznawalność zyskała za sprawą roli w "Rodzince.pl", gdzie wcielała się w Magdę, ukochaną Tomka Boskiego. Po zakończeniu emisji nie spoczęła na laurach i dalej rozwijała się w aktorstwie. Fani talentu 28-latki mogli podziwiać ją w "Dziewczynach z Dubaju", a także na deskach Teatru Kwadrat.

Niedawno kobieta przypomniała o sobie, a to za sprawą publikacji, na której widzimy piękną Olgę w sukni ślubnej. Fani pieją z zachwytu, ale czy na pewno 28-latka wzięła ślub?

Reklama

Olga Kalicka na zdjęciach ślubnych. Kto jest panem młodym?

Olga Kalicka jakiś czas temu informowała fanów, że rozstała się z ojcem swojego dziecka, Cezarym Nowakiem.

Nic więc dziwnego, że widzowie przeżyli szok, gdy zobaczyli 28-latkę przed ołtarzem. Kalicka w środę opublikowała serię zdjęć z przygotowań do ślubu i samego sakramentu. Na załączonych obrazkach widzimy artystkę w romantycznej i zwiewnej kreacji. Fryzura blondynki została przyozdobiona wiankiem, ale to pan mody wzbudził największe zainteresowanie.

Kim jest mężczyzna?

Jak się okazało, kadry pochodzą z projektu zawodowego, w który zaangażowana jest Kalicka. Sztuka wystawiana w Teatrze Kwadrat powstała na podstawie francuskiej komedii z 2014 roku, "Za jakie grzechy dobry Boże", do której nazwy kobieta nawiązywała w opisie wpisu.

Fani jednak komplementują artystkę i są zachwyceni jej "ukochanym", w którego wcielił się aktor Gamou Fall.

Do twarzy jej w stylizacji ślubnej?

Olga Kalicka: wiek, kariera, rodzina

Olga Kalicka urodziła się 4 sierpnia 1993 roku w Piasecznie. Ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie.

W wieku 7-lat zadebiutowała w teatrze w Warszawie. Rozpoznawalność przyniosła jej rola Magdy w serialu "Rodzinka.pl".

Olga jest również utalentowana tanecznie, o czym przekonała publikę, gdy wystąpiła w programie "Taniec z gwiazdami". W 6. edycji mogliśmy ją podziwiać w duecie z Rafałem Maserakiem. Para zajęła 2. miejsce.

Jej narzeczonym był Cezary Nowak, z którym ma syna Aleksego.

Zobaczcie również:

Tomasz Lis już sprzedał swój wielki dom w Konstancinie. Nie dostał za niego 5 milionów euro. "Cena kompletnie z sufitu"

Wiadomo, ile zarabia Michał Żebrowski! TVP nie oszczędza na swojej gwieździe...

“Królowa życia" przerwała milczenie. Fani natychmiast zareagowali

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Olga Kalicka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy