Reklama
Reklama

Olejnik kategorycznie zmodyfikowała dietę. Dzięki temu zgubiła zbędne kilogramy

Monika Olejnik mimo 67 lat wciąż wygląda młodo. Szczupłą sylwetkę zawdzięcza skutecznej diecie i systematycznej aktywności fizycznej. W ostatnim wywiadzie ujawniła sekrety swojego życia.

Olejnik pokazała wymagające treningi. Tak dba o zdrowie

Monika Olejnik tuż po świętach pokazała w sieci, jak dba o szczupłą sylwetkę. Okazuje się, że dodatkowe kilogramy po trzech dniach wolnego zupełnie jej nie grożą, bo pieczołowicie wykonuje ćwiczenia i uprawia rozmaite sporty, co pozwala jej na szybkie spalenie kalorii. W sieci pokazała nie tylko boksowanie, lecz także jazdę na nartach i bieganie.

Co więcej przyznała, że stara się powtarzać taki schemat każdego dnia.

Reklama

"Tradycja moich porannych treningów. Miałam #szczęście poznać wybitnych sportowców. Żeby wygrać w sporcie, trzeba nauczyć się przegrywać z honorem i szacunkiem. (...)" - napisała na Instagramie.

Olejnik zdradza sekrety diety. Dzięki temu zachowuje szczupłą sylwetkę

Nie tylko aktywność fizyczna zapewnia Olejnik świetny wygląd. Okazuje się, że gwiazda zawdzięcza szczupłą sylwetkę również diecie, na którą natrafiła przypadkiem. W pewnym momencie swojego życia zrezygnowała bowiem ze spożycia mięsa czerwonego. Wówczas żywiła się głównie drobiem, ale z czasem również ten nawyk udało jej się wykorzenić.

Gwiazda ujawniła swoje sekrety w ostatniej rozmowie z tygodnikiem "Wprost":

"Nie dlatego że trwała choroba szalonych krów, ale jakoś tak mnie naszło i pewnego dnia przestałam jeść czerwone mięso, jadłam tylko drób. (...) A któregoś razu obudziłam się i przestałam jeść drób. Przyśniła mi się ta biedna kurka, chociaż one nie są mądre, ale zawsze to kurki... I przyśniła mi się kaczka" - wyjawiła w wywiadzie.

Zobacz też:

Monika Olejnik żąda przeprosin od Holeckiej i TVP. Padła wściekła deklaracja

Danuta Holecka musiała przeprosić na koniec wydania "Wiadomości". Nie chodzi o Olejnik

Monika Olejnik pokazała groby założycieli TVN-u. Ludzie osłupieli


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Olejnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy