Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach: Kryzys małżeński zażegnany!

Wygląda na to, że plotki o poważnych kłopotach w małżeństwie Oli Kwaśniewskiej (33 l.) i Kuby Badacha (38 l.) były mocno przesadzone!

Jakiś czas temu w jednym z tabloidów pojawiła się informacja, że córka byłego prezydenta przeżywa ostatnio ciężkie chwile, bo jej związek z muzykiem wisi na włosku.

Reklama

Spekulacji na ten temat na pewno nie ukróciło pojawienie się Oli z tajemniczym przystojniakiem na meczu otwarcia mistrzostw świat w piłce siatkowej.

Z kolei z mężem publicznie widziana była kilka miesięcy temu! 

Wygląda jednak na to, że Ola i Kuba postanowili ratować swoje małżeństwo.

Ostatnio paparazzi przyłapali ich na romantycznej kolacji na krakowskim Kazimierzu!

Prezydentówna pojechała za swoim ukochanym do stolicy Małopolski, aby oklaskiwać go podczas festiwalu im. Marka Grechuty. 

"Wprowadzony w trans wokalista zdawał się słyszeć każde słowo zachwytu, bo raz po raz wysyłał ze sceny zalotne uśmiechy żonie" - donosi "Fakt".

Po koncercie wieczór się nie zakończył i para udała się na romantyczną kolację. Według relacji tabloidu, wyglądali na bardzo zakochanych!

"Część drogi do restauracji Kuba niósł ukochaną na barana. A potem czekała ich uczta. Restauracja, w której biesiadowali oferuje doskonałą kaczkę, jagnięcinę i pstrąga. (...)

To był więc bez wątpienia jeden z bardziej udanych i szczęśliwych wieczorów młodego małżeństwa w ostatnim czasie" - czytamy.


Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama