Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ojciec Dubienieckiego rozżalony: Marta Kaczyńska zapomniała o Marcinie, nawet kartki nie przyśle!

Marta Kaczyńska-Dubieniecka (35 l.) w ostatnim czasie widywana jest na salonach w towarzystwie nowego przyjaciela, Pawła. Wygląda na to, że o mężu Marcinie Dubienieckiem udało jej się zapomnieć. Ojciec adwokata nie kryje żalu.

Tego wieczoru wszystkie spojrzenia były skierowane na nią. Choć to jej stryj Jarosław Kaczyński (66 l.) na gali jednego z tygodników odbierał tytuł Człowieka Roku, to Marta Kaczyńska-Dubieniecka wzbudziła najwięcej emocji.

Reklama

Po raz pierwszy towarzyszył jej bowiem oficjalnie jej przyjaciel - właściciel popularnej w Łodzi sieci restauracji.

Jak dowiedział się tygodnik "Na Żywo", który jako pierwszy poinformował o tej relacji, Paweł był bardzo lubiany przez rodziców Marty, teraz cieszy się sympatią stryja Jarosława.

Początkowo łączyła ich tylko przyjaźń, ale otoczenie prezydentówny nie ma wątpliwości, że to poważna relacja. I choć sprawa rozwodowa Marty i jej męża Marcina Dubienieckiego wciąż jest zawieszona, ich związek należy już do przeszłości.

- Marta nie odwiedza go, nie interesuje się, nawet kartki na święta nie przysłała. Ale przecież nie ma czasu, związała się z restauratorem - mówi "Na Żywo" Marek Dubieniecki, ojciec Marcina Dubienieckiego.

Czytaj dalej na następnej stronie...

Dowiedz się więcej na temat: Marta Kaczyńska | Marcin Dubieniecki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje