Reklama
Reklama

Nowicki pokazał syna z okazji jego 19. urodzin! Podobny do sławnej mamy czy taty?

Łukasz Nowicki i Halina Mlynkova będąc małżeństwem doczekali się syna, Piotrka. Chłopak jest już dorosły. Z okazji jego 19. urodzin prezenter „Pytania na śniadanie” opublikował serię zdjęć z nim. Kogo bardziej przypomina?

Nowcki i Mlynkova byli parą jak z obrazka? Dlaczego się rozstali?

Łukasz Nowicki i Halina Mlynkova byli kiedyś uznawani za jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Para pobrała się w 2003 roku, doczekali się także syna Piotra. Niestety, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i po dziewięciu latach wzięli rozwód.

Para zachowała względnie dobre relacje ze względu na syna i starali się robić wszystko, by chłopiec jak najmniej odczuł rozstanie rodziców.

Reklama

Oboje też związali się z nowymi partnerami. Halina Mlynkova wyszła za mąż za czeskiego producenta Leszka Wronkę, z którym zamieszkała w Pradze, Łukasz Nowicki z kolei związał się z Olgą Paszkowską, z którą doczekał się syna.

Drugie małżeństwo Haliny Mlynkovej nie przetrwało podobnie jak pierwsze, ale gwiazda i tak zdołała sobie ułożyć życie z innym mężczyzną, z którym doczekała się drugiego dziecka, także synka.

Nowicki i Mlynkova pokazali zdjęcia dorosłego syna

Przez ten czas wspólny syn Nowickiego Mlynkovej wydoroślał. Chłopak właśnie skończył 19 lat, czym jego tata pochwalił się na Instagramie, publikując przy okazji serię zdjęć. Przez lata Mlynkova i Nowicki starali się chronić syna przed show-biznesem i z tego powodu unikali pokazywania jego zdjęć. Teraz jednak chłopak jest dorosły i sam może zdecydować.

"Mój Syn ...Piotrek kończy dziś 19 lat....Ostatnie "ście". Stałeś się Synku fantastycznym , wrażliwym , młodym mężczyzną!!!. Jestem z Ciebie dumny !!!!!" - podpisał album Łukasz Nowicki, a w komentarzach pojawiło się oczywiście mnóstwo życzeń.

Halina Mlynkova również nie przemilczała urodzin syna i dodała fotkę, na której widzimy, jak chłopak robi zdjęcie. W opisie zaś wyraziła swoją matczyną miłość do niego w... języku angielskim. "19. Happy B my love" - czytamy.

Wykapany tata czy mama?

Zobacz też:

Łukasz Nowicki zdobył się na intymne wyznanie. Nie powinno to mieć miejsca na wizji

Halina Mlynkova nie mogła dłużej milczeć. To  jednak nie były plotki!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Nowicki | Halina Mlynkova
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy