Reklama
Reklama

Nowa para w "Rolniku"? Adam Kraśko coraz bliżej z uczestniczką 8. edycji...

Adam Kraśko, uczestnik 1. edycji programu „Rolnik szuka żony” spotkał się ostatnio z uczestniczką 8. edycji, która, podobnie jak on, jest singielką. To już kolejne ich spotkanie, ale pierwsze bez uczestników innych edycji. Fani wróżą związek…

Adam Kraśko należy do tych uczestników programu „Rolnik szuka żony”, którym sława zaszumiała w głowie. 

Adam Kraśko: od miłości wolał show biznes

Pod wpływem obecności kamer, w jego sercu odezwał się zew celebryctwa. Rolnik z pierwszej edycji nieoczekiwanie odkrył w sobie talent muzyczny. Wykorzystał uczucia zakochanej w nim kandydatki,  wyśmiał je w piosence disco polo "Oj, Aniu, Aniu”, po czym… ruszył w trasę koncertową z tym jednym utworem. 

Od tamtego czasu wiele się wydarzyło. Kraśko został gwiazdą programu „Celebrity Splash”, uświetniał imprezy sam lub w towarzystwie ówczesnej „twarzy klapek basenowych”, Oli Ciupy, nagrał drugą piosenkę i zaczął zarabiać na życie, wynajmując się na różne okazje rodzinne i towarzyskie, ze szczególnym uwzględnieniem wieczorów panieńskich i wesel.

Reklama

Co jakiś czas relacjonował także swoje postępy w odchudzaniu, jednak z czasem został przyćmiony przez uczestników kolejnych edycji. 

Adam Kraśko i Elżbieta Czabator: co wyniknie z tej znajomości?

Obecnie Kraśko żyje od jednego zlotu uczestników do drugiego oraz nadzieją, że ktoś go zaprosi na rodzinny piknik czy dożynki, by znów mógł poczuć się jak gwiazda

Ostatnio podczas takiego wydarzenia spotkał się z Elżbietą Czabator, uczestniczką 8. edycji programu „Rolnik szuka żony”. 

Nie jest to pierwsze spotkanie aspirującej gwiazdy disco polo i plantatorki truskawek. Poprzednio bawili się razem na zlocie uczestników „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości” w sierpniu tego roku.

Czabator, podobnie jak Kraśko, jest singielką. Rolniczka już na etapie czytania listów od kandydatów nie ukrywała, że doznała wielu zawodów ze strony mężczyzn, co nauczyło ją ostrożności. Niestety, w programie intuicja znów ją zawiodła. 

Wybrany przez nią Marek, jak sama oceniła, okazał się szukać nie tyle miłości, co darmowego lokum, a poza zasięgiem kamer stawał się zupełnie innym człowiekiem, a na dodatek kazał jej ostrzyknąć się botoksem. 

Adam Kraśko i Elżbieta Czabator: fani już wiedzą

Wielu widzów zresztą od dawna uważało, że Elżbieta powinna była wybrać Stanisława. Czabator odniosła się do tych opinii, tłumacząc, że w Stanisławie znalazła wspaniałego przyjaciela, jednak mamienie go mglistą obietnicą uczuć, których do niego nie żywi, byłoby nieuczciwe. 

Czy z Adamem połączy ją bliższa zażyłość? Z niepewnych min, jakie mają na wspólnych zdjęciach, ciężko wysnuć optymistyczne wnioski, jednak fani wytrwale próbują. Pod zdjęciami z Rogowa ukazały się pełne entuzjazmu komentarze:

"Bardzo ładnie Państwo razem wyglądacie"

"Czyżby nowa miłość?"

Pasują do siebie?

Zobacz też:

Uwielbiany rolnik schudł już 30 kilo. Fani przecierają oczy ze zdumienia

Niespodziewane wieści z domu Elżbiety z "Rolnika". Zaczyna wszystko od nowa

"Rolnik szuka żony": Tak teraz wygląda życie Adama Kraśki!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Kraśko | Elżbieta Czabator | "Rolnik szuka żony"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy