Reklama
Reklama

Nosowska zaskoczyła fanów. Przyznała, że wybrała już zdjęcie na nagrobek! "Jak Beyoncé"

Katarzyna Nosowska (51 l.) to nie tylko znana artystka i wokalistka, 51-latka od dłuższego czasu daje się poznać jako instagramerka. Kasia świetnie odnalazła się w mediach społecznościowych, gdzie tworzy zabawny content i komunikuje się z fanami. Niedawno zaskoczyła odbiorców swoim wyznaniem i przyznała, że wybrała już zdjęcie na nagrobek. Trafiony wybór?

Katarzyna Nosowska (posłuchaj) 30 lat temu została wokalistką zespołu Hey i od tego czasu jest jedną z popularniejszych artystek na rodzimej scenie muzycznej. Piosenkarka wylansowała wiele hitów, a publika pokochała ją za charyzmatyczny wokal, a także za nietuzinkową osobowość i poczucie humoru.

To właśnie jej żartobliwe wpisy są głównym tematem w social mediach, które tworzy. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 550 tysięcy osób. To właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych Nosowska dodała post, który jest szeroko komentowany w mediach, a dotyczy zdjęcia na nagrobek!

Reklama

Kasia Nosowska zaskoczyła fanów. Przyznała, że wybrała już... zdjęcie na nagrobek!

Kasia Nosowska postawiła na osobliwy żart i w wymowny sposób zakpiła ze swojego zdjęcia, na którym stroi dziwne miny. Takie zachowanie jest w stylu gwiazdy, gdyż ta niejednokrotnie udowodniła, że ma dystans do siebie i nic nie robi sobie z trendu, jakim jest ukazywanie wyidealizowanego i zakłamanego życia na Instagramie.

51-latka w internecie opublikowała fotografię, która pochodzi z jednego koncertu. Na załączonym obrazku widzimy Kasię na scenie, a wzrok przykuwa jej zaszokowana mina. Nosowską najwyraźniej mocno rozbawił ten kadr, gdyż uznała, że idealnie nadaje się jako zdjęcie na nagrobek!

"Menago w sieci wyszperała taki sztos. Kto się jeszcze dziś nie uśmiechnął? Zapraszam. P.s. Wzięłabym to na nagrobek... że piosenkarka, że zdziwiona i lekko przestraszona odejściem" - podsumowała.

Na jej psot w mig zareagowali fani i inni celebryci. Żart Kasi rozbawił m.in. Natalię Siwiec, która bez ogródek przyznała: "Nie! Hit! Sikam". Ewa Szabatin dała wyraz swoich uczuć względem artystki i napisała, że "Kocha", a anonimowy internauta porównał ją do Beyoncé!

Też lubicie poczucie humoru Nosowskiej?

Katarzyna Nosowska: wiek, kariera, rodzina

Katarzyna Nosowska urodziła się 30 sierpnia 1971 roku w Szczecinie. W 1992 roku została wokalistką zespołu Hey. Swój solowy debiut zaliczyła w 1996 roku i wydała płytę "puk.puk", na której znalazł się popularny utwór "Jeśli wiesz co chcę powiedzieć...".

Artystka jest również autorką dwóch książek takich jak: "A ja żem powiedziała" i "Bambuko".

Ma syna Mikołaja. W 2001 roku związała się z muzykiem Pawłem Krawczykiem, gitarzystą Hey, którego poślubiła w listopadzie 2018 roku.

Zobaczcie również:

Mikołaj Krajewski nie chce żyć w pełnej rodzinie: "Straciłbym wiele osób"

Katarzyna Nosowska zaliczyła wpadkę w Sopocie i... zapadła głucha cisza. To zmora wielu wokalistów!

Nosowska przerabia Zakopower na 20-lecie Kayaxu. "Boso" z udziałem Sebastiana Karpiel-Bułeckipomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Nosowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy