Reklama
Reklama

Niezwykłe pożegnanie Stanisława Rzepki, gwiazdora hitu Polsat Play "Górale". Rozbrzmiała góralska muzyka

Stanisław Rzepka znany z show Polsat Play "Górale" zmarł 23 lutego 2023 roku. W Bukowinie Tatrzańskiej pożegnano młodego górala, który zmarł w wieku zaledwie 20 lat.

Zmarł Stanisłw Rzepka, uczestnik show Polsat Play "Górale"

Stanisława Rzepkę znali widzowie show Polsat Play "Górale". Miłośnik koni i góral z krwi i kości od razu wzbudził sympatię. W rodzinnych stronach młody mężczyzna zyskał popularność dzięki zaangażowaniu w życie kulturalne. Był uczestnikiem parad gazdowskich na Podhalu, a także członkiem góralskiego zespołu regionalnego Wiyrchowianie w Bukowinie Tatrzańskiej.

Reklama

Informację o śmierci 20-latka opublikowano na instagramowym profilu Domu Pogrzebowego Jabłoński. W nekrologu bliscy pożegnali młodego mężczyznę we wzruszających słowach.

"Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 23 lutego 2023 r. odszedł od nas w wieku 20 lat, zaopatrzony sakramentami świętymi, nasz najukochańszy syn, wnuk, brat, szwagier i wujek, Stanisław Rzepka" - czytamy w nekrologu.

Niezwykłe pożegnanie Stanisława Rzepki z show "Górale"

W sobotę 25 lutego odbył się pogrzeb Stanisława Rzepki. Młodego górala żegnała nie tylko rodzina, ale też przyjaciele, mieszkańcy Brzegów i okolicznych miejscowości. Podczas niezwykle smutnego pożegnania rozbrzmiała muzyka góralska. Obecna była też banderia konna. 

Msza święta żałobna odprawiona została w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Antoniego. Po nabożeństwie zmarłego odprowadzono na miejsce wiecznego spoczynku.

Krótką relację z uroczystości zamieścił portal Górale.info

Zobacz też:

Nie żyje uczestnik programu "Górale". Stanisław Rzepka zmarł w wieku 20 lat

Dowbor zaskoczona w "Nasz nowy dom". Czegoś takiego nie widziała przez dekadę

Doda wygrywa z Polską przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka. Czeka na nią wielkie odszkodowanie!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Górale Polsat Play | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy