Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Niezgoda kusi wdziękami na plaży! Ludzie przecierali oczy, a ukochany nie mógł się powstrzymać!

Kasia Niezgoda (49 l.) odżyła po rozstaniu z Kammelem. Z nowym ukochanym na jednej z plaż byli niemal nierozłączni. Dosłownie...

Rozstanie pani bizneswoman i prezentera telewizyjnego było sensacją. Od tego czasu minęło już sporo czasu, a każde z nich poszło w swoją stronę. 

Reklama

Kasia skupiła się na odchudzaniu i pisaniu książki o swojej metamorfozie. Przy okazji znalazła też nową miłość, o której na razie woli się nie wypowiadać. 

Między kochankami jest jednak naprawdę gorąco. 

W najnowszym "Fakcie" możemy przeczytać o ich gorących amorach na jednej z bałtyckich plaż. 

Kasia zdjęła zwiewne ciuszki, by zaprezentować swoje ciało. Ludzie wręcz zamarli, gdy zobaczyli jej seksowne kształty. Dawna postura byłej Kammela to rzeczywiście już przeszłość. 

Jej wdziękom nie mógł oprzeć się także ukochany...

"Bizneswoman opalała się na leżaku, korzystając z pięknej pogody. A gdy postanowiła nieco się zdrzemnąć, jej ukochany nie zdołał się powstrzymać i rzucił  się na nią, by wtulić się w jej ciało" - czytamy w tabloidzie. 

Tekst został też okraszony zdjęciami z urlopu Kasi i ukochanego. Faktycznie para ciągle się do siebie przytula i całuje. Mężczyźnie zdarza się też kłaść na niej, w czym nie przeszkadzają mu zgromadzeni wokół ludzie. 

To musi być rzeczywiście wielka miłość!  

Dowiedz się więcej na temat: Kasia Niezgoda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje