Reklama
Reklama

Niewiarygodne wieści prosto z Anglii o nieślubnym dziecku Williama. I to z kim

Brytyjska rodzina królewska od zawsze była obiektem przeróżnych plotek i domniemywań. Najnowsza teoria, dotycząca księcia Williama oraz jego rzekomej kochanki, będącej jednocześnie byłą przyjaciółką Kate, jest naprawdę szokująca.

Książę William w centrum skandalu?!

Książę William zawsze był uznawany za tego "bardziej poukładanego" niż jego młodszy brat. I faktycznie to nie on, a Harry sprawiał dotąd więcej problemów. Królowa Elżbieta często musiała świecić oczami za rudowłosego wnuka.

Tymczasem teraz to nie o Harrym jest głośno w kontekście skandalu, a Williamie, który to rzekomo ma mieć nieślubną córkę z Rose Hanbury! Plotki na ten temat pojawiały się już dużo wcześniej, natomiast teraz tiktokerka postanowiła posłużyć się argumentami, które mają służyć jako rzekomy dowód na jej słowa.

Reklama

O relacjach Williama z byłą przyjaciółką jego żony Kate mówiło się już od dawna w kontekście romansu. Para miała mieć ze sobą zażyłe relacje prawie około sześć lat temu. Niespełna rok później na świat przyszła córka Rose, Iris.

Wspomniana tiktokerka twierdzi, że nie był to zbieg okoliczności i próbuje przekonywać, że ojcem dziewczynki jest właśnie William, a nie starszy o 25 lat od Rose mąż. Kobieta stoi na stanowisku, że relacje rzekomej kochanki z mężem były wówczas oziębłe.

Ale to nie koniec rewelacji. O wszystkim miał wiedzieć książę Harry, któremu ponoć bardzo nie podobał się rzekomy romans Williama i próbował wpłynąć na brata.

Książę William nie odniósł się do plotek

Tymczasem zarówno William, jak i Rose Hanbury milczą jak zaklęci. W przypadku następcy tronu nie ma w tym jednak nic dziwnego, gdyż członkowie rodziny królewskiej nie zwykli komentować doniesień na swój temat.

Te są na tyle niewiarygodne, że tym bardziej próżno oczekiwać jakiegoś oficjalnego komentarza. Książę tymczasem spokojnie wypełnia swoje obowiązki. Niedawno, wraz ze swoją córką, Charlotte, nagrał wideo, w którym przekazał swoje poparcie dla drużyny Lionesses.

Zobacz też:

Pierwsza rocznica śmierci królowej Elżbiety II. William i Kate staną przed ważnym zadaniem

Książę Harry wraca do Anglii. Jego decyzja zaboli brata i ojca

Książę Harry o relacjach z rodziną królewską: Mogły być dwie książki
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | Rose Hanbury | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy