Reklama
Reklama

Niespodziewane odkrycie przy trumnie Gabriela Seweryna. Pilne wieści z pogrzebu "Króla życia"

6 grudnia odbył się pogrzeb Gabriela Seweryna. Uroczystość miała miejsce w Krzepowie, dokąd zjechały tłumy żałobników. Wśród nich nie zabrakło znajomych z programu "Królowe życia". Porządku pilnowała wynajęta ochrona. Jednak na cmentarzu doszło do przejmującej i niespodziewanej sytuacji. Chodzi o to, co odkryto przy trumnie celebryty. To musiał być bolesny cios dla jego ostatniego partnera Kamila...

Nagła i zagadkowa śmierć Gabriela Seweryna poruszyła kilka dni temu niemal całą Polskę. Nagranie z jego ostatnich chwil, które trafiły do sieci, było mocno niepokojące. Sprawą zajęła się więc prokuratura.

Pogrzeb Gabriela Seweryna. Tłumy żegnały projektanta

6 grudnia odbyła się ceremonia pogrzebowa celebryty w jego rodzinnych stronach. Na uroczystość zjechały tłumy żałobników. Pojawiła się także m.in. Iza Macudzińska z mężem Patrykiem, także gwiazdy "Królowych życia". 

Reklama

Nie zabrakło także obecnego partnera projektanta - Kamila. Jak donosiły media, Gabriel Seweryn już jakiś czas temu zaplanowała swój pogrzeb. 

"Chciał między innymi, by pochowano go w jednym z ulubionych futer, które stworzył. Prosił również, aby zadbano o profesjonalną obsługę fotograficzną" - informował Świat Gwiazd.

Zaskakujące odkrycie przy trumnie Gabriela Seweryna

Podczas pogrzebu doszło jednak do zadziwiającej sytuacji. Po wejściu do kościoła żałobnicy mogli mocno się zdziwić, gdy spojrzeli na trumnę. Pojawiła się tam czarno-biała fotografia pochodząca z sesji do "Królowych życia" z 2008 roku. Na zdjęciu - jak donosi "Świat Gwiazd" - towarzyszył mu jego były partner... Rafał Grabias. 

Panowie już jakiś czas się rozstali, a Seweryn związał się z Kamilem. Fotografia Gabriela i Rafała na pogrzebie musiała być dla niego bolesnym ciosem!

"To właśnie ich wspólne zdjęcie znalazło się na trumnie w dniu pogrzebu. To musiał być prawdziwy cios w samo serce dla jego obecnego partnera, Kamila, z którym Gabriel spędził niemal 4 lata" - donosi "Świat Gwiazd". 

W rozmowie z portalem wypowiedział się także Rafał, który oczywiście brał udział w ceremonii:

"Pożegnam Gabriela na części oficjalnej. Mam wiele pięknych wspólnych wspomnień. Nie chcę go zapamiętać jako człowieka z trumny" - wyznał łamiącym się głosem. 

Dlaczego na pogrzeb wybrano akurat to zdjęcie? 

"To zdjęcie jest pięknym podsumowaniem miłości Gabriela i Rafała. Pokazuje, kto był jego prawdziwą i największą miłością. To symbol, który wyraża więcej niż wszystkie słowa. Wszyscy przyjaciele wiedzieli, jak bardzo się kochali" - wyjawiła w Świecie Gwiazd przyjaciółka Seweryna. 

Kamil nie udzielił mediom żadnej wypowiedzi, choć to on był przy nim w jego ostatnich chwilach...

Zobacz też: 

Nie żyje bohater "Królowych życia". Gabriel Seweryn miał 56 lat

Gabriel Seweryn pokazał zdjęcie ze szpitala. Fani nie pozostawili na nim suchej nitki

Rafał Grabias żegna Gabriela Seweryna. Rozstali się w atmosferze skandalu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gabriel Seweryn | Rafał Grabias | "Królowe życia"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy