Reklama
Reklama

Niepokojące wieści z Wysp Brytyjskich. Król Karol pilnie trafił do szpitala

Pałac Buckingham oficjalnie ogłosił, że w piątek król Karol III trafił do szpitala w Londynie, gdzie brytyjski monarcha ma przejść planowany zabieg. Chodzi o jego problemy z prostatą.

W piątek rano w mediach pojawiły się wieści o tym, że król Karol III trafił do szpitala w Londynie. Informacje te przekazał oficjalnie Pałac Buckingham w komunikacie. 

"Król został dziś rano przyjęty do londyńskiego szpitala na zaplanowane leczenie. Jego Królewska Mość chciałby podziękować wszystkim, którzy w ciągu ostatniego tygodnia przesłali mu życzenia i jest zachwycony, że jego diagnoza ma pozytywny wpływ na świadomość w zakresie zdrowia publicznego" - czytamy w krótkim oświadczeniu.

Reklama

Król Karol trafił do szpitala

Póki co nie wiemy, jak długo brytyjski monarcha planuje zostać w szpitalu, jednak według informacji brytyjskiego dziennika "The Sun" leczenie Karola może potrwać dwa dni. 

Już w ubiegłym tygodniu Pałac Buckingham informował, że 75-letni monarcha uda się do szpitala w celu leczenia powiększonej prostaty. Uspokajano także, że jego stan jest łagodny. Problemy zdrowotne Karola zbiegły się w czasie z niepokojącymi doniesieniami na temat stanu zdrowia jego synowej księżnej Kate. 

Przypomnijmy, że żona następcy tronu, księcia Williama, przeszła na początku zeszłego tygodnia operację jamy brzusznej, po której ma pozostać w szpitalu przez około dwa tygodnie.

Teraz Karol i Kate znajdują się w tej samej placówce. 

Zobacz też:

Książę William podjął trudną decyzję w związku z chorobą Kate. To pierwsza taka sytuacja w historii

Camilla ma tego dość. Postawiła mężowi ultimatum. Karol III nie zamierza ulec

Smutne wieści o Halinie Kowalskiej. Ledwie aktorka błagała o pomoc, a teraz jeszcze to

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Król Karol III
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy