Reklama
Reklama
Tylko u nas

Niektóre groby gwiazd świeciły pustkami. Aż pęka serce...

W tym roku Polacy tłumnie wybrali się na cmentarze w dzień Wszystkich Świętych. Odwiedzili mogiły swoich idoli i zostawili na nich znicze oraz kwiaty. Jednak nie o wszystkich pamiętano. Na warszawskich Powązkach znaleźliśmy m.in. nagrobek Marka Perepeczki, który jest w fatalnym stanie i stał praktycznie pusty. Dopiero wieczorem ktoś zostawił doniczki z chryzantemami i kilka światełek. Sprawdziliśmy, jak groby innych znanych osób wyglądały przed i po 1 listopada.

Groby gwiazd: Violetta Villas

W tym roku odwiedziliśmy grób Violetty Villas, na którym jeszcze przed świętami fani zostawiali kwiaty i znicze. Pod koniec dnia całość aż tonęła w kolorach i światełkach. Widać, że muzyka diwy wciąż gra w sercach Polaków. 

Groby gwiazd: Marek Perepeczko

Pisaliśmy wcześniej, że nagrobek Marka Perepeczki jest w fatalnym stanie. Aktor był bardzo lubiany, ale chyba nikt nie pomyślał, żeby zadbać o jego miejsce pochówku. Nie znaleźliśmy na miejscu zniczy czy kwiatów, dopiero pod koniec dnia ktoś zostawił kilka świeczek i cztery doniczki białych chryzantem.

Reklama

Groby gwiazd: Agnieszka Osiecka, Andrzej Kopiczyński, Hanka Bielicka

Na warszawskich Powązkach pochowano także Agnieszkę OsieckąAndrzeja Kopiczyńskiego czy Hankę Bielicką. Wszystkich artystów odwiedzili bliscy i fani. 

Za to bogato zdobione wieńce i wiązanki ubarwiły mogiłę rodziny Kaczyński. Jarosław osobiście w ten dzień odwiedził swojego brata i mamę. 

Podobnie prezentował się grobowiec rodziny Staraków,  na którym często palą się znicze. To tam spoczął Piotr Woźniak-Starak.

Zobaczcie, jak wyglądają groby polskich gwiazd.

***

Porażające wieści znad grobu księżnej Diany. Oto prawda o miejscu jej pochówku

Grób Staraka na Powązkach stoi niemal pusty. Rodzina ukryła coś niebywałego w środku

Justyna Steczkowska wyjawiła prawdę o śmierci mamy. Tuż przed zgonem zdarzył się cud

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy