Reklama
Reklama

Niebywałe, jak książę Harry potraktował Williama w 40. urodziny. Teraz nie ma szans na pojednanie!

Książę William (40 l.) i książę Harry (37 l.) nie pozostają ze sobą w zbyt dobrych relacjach. Okazuje się jednak, że nie ma co również liczyć na przełom w ich kontaktach. Zagraniczny tabloid donosi, że niepokorny royals zawiódł starszego brata nawet w jego urodziny... Przykre wieści!

Książę Harry i książę William nie mają ostatnio zbyt ciepłych relacji. Mimo że wiele lat temu synowie księcia Karola byli nierozłączni i wspólnie pojawiali się niemalże na wszystkich spotkaniach, to tuż po tym, jak młodszy brat poznał Meghan Markle - wszystko się rozpadło.

W mediach kilkukrotnie pojawiały się informacje, że bracia zakopali topór wojenny, to kilka publicznych wystąpień, na których się pojawili, nie wskazują na to, by szczególnie byli ze sobą blisko...

Książę Harry i książę William mają napięte relacje

Nie da się również ukryć, że Harry i William nie mieli zbyt wielu okazji, by przebywać w swoim towarzystwie. W zeszłym roku mąż Meghan Markle w swojej ojczyźnie pojawił się zaledwie dwa razy. Za pierwszym - na pogrzebie księcia Filipa, a następnie przybył na uroczyste odsłonięcie pomnika swojej matki, księżnej Diany.

Reklama

Trzeba przyznać, że medialne zwierzenia księcia Harry’ego w Stanach Zjednoczonych z całą pewnością nie wpłynęły pozytywnie na ich relację. Podczas słynnego wywiadu dla Oprah, Harry i Meghan obsmarowali niemalże wszystkich royalsów. Upiekło się tylko królowej Elżbiecie II...

Wielu zastanawiało się, jak będzie przebiegać tegoroczna wizyta księcia Harry’ego w Wielkiej Brytanii. Tym razem pojawił się on w towarzystwie swojej małżonki Meghan Markle. Niestety i tym razem - jak informowały tabloidy - nie doszło do żadnego przełomu, a Sussexowie po kilku dniach spakowali manatki i ponownie uciekli do USA.

Zaskakujące, co wydarzyło się w urodziny Williama!

Teraz "New Idea" donosi, że nawet urodziny księcia Williama nie zachęciły Harry’ego do kontaktu z bratem. Magazyn twierdzi, że Harry nie skontaktował się z Williamem, co miało podłamać męża księżnej Kate.

Wiele wskazuje więc na to, że nie ma co liczyć na polepszenie relacji pomiędzy braćmi. Jak myślicie, czy w końcu dojdzie do pojednania, na które czekają wszyscy fani rodziny królewskiej?

Zobacz też:

Książę Harry zdenerwował się na Meghan! Po wizycie w Wielkiej Brytanii przejrzał na oczy...

Książę Harry znów obraził się na rodzinę. Żąda przeprosin! "Wyglądał na absolutnie wściekłego"

Koniec Harry'ego i Meghan jest bliski!? Medium i wróżka gwiazd nie ma wątpliwości!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy