Reklama
Reklama

Nie żyje uczestnik programu "Górale". Stanisław Rzepka zmarł w wieku 20 lat

Stanisław Rzepka nie żyje. 20-letni góral był uczestnikiem show Polsat Play. Rodzina w poruszających słowach żegna miłośnika koni. "Odszedł od nas najukochańszy syn, wnuk, brat, szwagier i wujek" - czytamy w nekrologu.

Nie żyje uczestnik znanego programu!

Nie żyje Stanisław Rzepka. Mężczyzna dał się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w programie "Górale", który można obejrzeć na platformie Polsat Play. Show uwypuklało zwyczaje i kulturę mieszkańców południowej części Polski. Stanisław był jednym z górali, którzy wystąpili przed kamerą.

Stanisław Rzepka, czyli rasowy miłośnik koni!

Staszek ze szklanego ekranu ubóstwiał konie, bez których nie wyobrażał sobie swojego życia. Wydaje się, że dogadywał się z tymi zwierzętami lepiej niż czasami z ludźmi, o czym szczerze gawędził na wizji.

Reklama

"Różnica między kobietą a koniem jest taka, że jak wchodzę do stajni, to koń się zawsze śmieje i się cieszy. A jak to baby, one zawsze humory mają..." - mówił.

Jak podkreślał, ważnym było dla niego to, by ukochana także pasjonowała się jeździectwem. Podkreślał przy tym, że jego postawa popłaci, bo o ile do stajni pogna, ile sił w nogach tak "do innej baby nie pójdzie".

"Moja dziewczyna musi kochać konie, tak jak ja je kocham. Bo jak nie, to nic z tego nie będzie. A tak, jak będzie kochała konie, to będzie pozwalać mi przy nich siedzieć. A jak nie będzie ich kochała, to awantury będą non stop" - zdradził.

Stanisław Rzepka - tak wspominają go bliscy!

Informację o śmierci 20-latka opublikowano na instagramowym profilu Domu Pogrzebowego Jabłoński. W nekrologu bliscy pożegnali młodego mężczyznę we wzruszających słowach.

"Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 23 lutego 2023 r. odszedł od nas w wieku 20 lat, zaopatrzony sakramentami świętymi, nasz najukochańszy syn, wnuk, brat, szwagier i wujek, Stanisław Rzepka" - czytamy w nekrologu.

Pogrzeb młodego mężczyzny odbędzie się w najbliższą sobotę 25 lutego o 12:30 w Kościele Parafialnym w Brzegach. Uczestnik programu "Górale" ma spocząć na pobliskim cmentarzu parafialnym.

Nie jest znana przyczyna śmierci mężczyzny. ROdzina nie komentuje publicznie tej sprawy.

Zobacz też:

Jackowski przepowiedział 3 ważne zadania dla Polski! Będą kluczowe dla świata

Szok! Wellman nie gryzła się w język na temat "Dzień Dobry TVN"! Ostro krytykuje TVN, a konkurencję chwali

Skandal w TVP! Żądają usunięcia piosenki z polskich eliminacji Eurowizji. Fani nie mogą w to uwierzyć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: nie żyje | Górale Polsat Play
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy