Reklama
Reklama

Nie żyje uczestniczka Kuchennych Rewolucji. Pani Renata pojawia się w każdym odcinku

Przykrą informację o śmierci Renaty Kowalczyk przekazali przedstawiciele Karczmy "Obrochtówka" w Zakopanem. To jedna z tych uczestniczek programu "Kuchenne rewolucje", o której trudno zapomnieć, szczególnie że uśmiechniętą właścicielkę restauracji można oglądać przed każdym odcinkiem popularnego programu.

Magda Gessler odwiedziła "Obrochtówkę" w 2010 roku

Magda Gessler od wielu lat jeździ po kraju i zmienia upadające biznesy w restauracje z potencjałem, do których chce się wracać. Restauratorka pomogła również karczmie "Obrochtówka", choć nie było to tak niedawno. Jedynie najwierniejsi fani pamiętają, że jej wizyta miała miejsce w 2010 roku.  

Dzięki Magdzie lokal zyskał popularność i od lat może liczyć na wielu klientów. Choć aktualnie wiele restauracji kończy swoją działalność ze względu na wysokie rachunki, "Obrochtówka" dalej świetnie się trzyma. W tak wyjątkowej okolicy, jaką jest Zakopanem, gdzie restauracji jest wiele, a co za tym idzie - konkurencja niemała, restauracja wyróżnia się na tle innych i klienci chętnie do niej wracają. 

Reklama

Świetna kuchnia w połączeniu z wizytą sławnej restauratorki była przepisem na sukces. Pani Renata dokładała wszelkich starań, by każdego dnia zapewniać pracownikom i klientom najlepszą jakość posiłków. Niestety, teraz nadeszła smutna wiadomość.

Uczestniczka "Kuchennych Rewolucji" odeszła 18 lutego

"Z przykrością chcemy wam przekazać informację, że nasza kochana szefowa Renata odeszła nagle 18 lutego 2023 r. Nasze serca rozpadły się na kawałki, była dla nas ostoją spokoju, szefową, ale i mamą. Każdy, kto miał okazję poznać Renatę, wiedział, jakim cudownym i pogodnym człowiekiem była" — napisano na profilu restauracji. 

Odcinek "Kuchennych Rewolucji" w restauracji Pani Renaty został wyemitowany wiosną 2011 roku. Był to jeden z tych odcinków, którzy na zawsze został z widzami - fragment, w którym właścicielka tańczy z Magdą znajduje się w... wizytówce Magdy, emitowanej przed każdym odcinkiem. Warto zwrócić na to uwagę podczas oglądania ulubionego programu. 

Ze względu na smutną okoliczność "Obrochtówka" będzie zamknięta przez kilka dni. To dowód na to, że zarówno przyjaciele, rodzina, jak i współpracownicy bardzo szanowali Panią Renatę i cieszyli się, że mogą z nią pracować.

Czytaj więcej:

Magda Gessler znowu zostanie babcią! Niezwykłe wieści i wielka radość. Które z jej dzieci za to odpowiada?

Tak Magda Gessler świętowała Dzień Babci. Mała Nena przygotowała dla niej wyjątkowy prezent

Magiczny dotyk Magdy Gessler nie pomógł. Kolejna restauracja splajtowała po "Kuchennych rewolucjach"!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | "Kuchenne rewolucje"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy