Reklama
Reklama

Nie żyje gwiazda Netflixa. Miała 62 lata

Anna Shay stała się popularna za sprawą reality show "Bling Empire", które można oglądać na platformie "Netflix". Pochodziła z zamożnej rodziny.

Nie żyje Anna Shay

Anna Shay cieszyła się sporą popularnością. Kobieta przed 3 laty zdecydowała się wystąpić w programie Netfliksa "Bling Emipire" ("Imperium przepychu").  Reality show, w którym wzięła udział to program, który pokazuje życie bogatej grupy azjatyckich i azjatycko-amerykańskich mieszkańców w Los Angeles. Anna Shay była jedna z bardziej lubianych gwiazd programu.

Rodzina żegna Annę Shay

O śmierci celebrytki poinformowała jej rodzina. 

"Zasmuciła nas wiadomość, że Anna Shay - kochająca matka, babcia, charyzmatyczna gwiazda i nasz najjaśniejszy promień słońca, zmarła w wieku 62 lat z powodu udaru. Anna nauczyła nas wielu życiowych lekcji - żeby nie brać życia zbyt poważnie i cieszyć się z małych rzeczy. Będziemy tęsknić za jej wpływem na nasze życia, ale nigdy jej nie zapomnimy" - napisali bliscy gwiazdy w oświadczeniu.

Reklama

Kim była Anna Shay?

Anna Shay pochodziła z bardzo zamożnej rodziny. Urodziła się 31 grudnia 1960 roku w Kalifornii. Jej rodzice, Edward Shay i Ai-San Shay, zdobyli fortunę. Ojciec Shay w 1955 roku założył  Pacific Architects and Engineers, prywatną firmę zbrojeniową. "Moja matka powiedziała: "Urodziłaś się w kryształowej kuli ze srebrną łyżką" - mówiła gwiazda w rozmowie z magazynem "Oprah". 

W 2006 roku razem z bratem sprzedali firmę swojego ojca za sumę 1,2 miliarda dolarów. Chociaż Anna Shay nie ukrywała swojego zamiłowania do luksusu, to potrafiła dzielić się swoim majątkiem. 

Zobacz też:

Nie żyje popularny arystokrata. Był bohaterem ukochanego filmu Polaków

Tina Turner nie żyje. W grudniu odszedł jej syn

Nie żyje Martin Amis. Pisarz przegrał z rakiem. Miał 73 lata

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: nie żyje
Reklama
Reklama
Reklama