Reklama
Reklama

Nie żyje drugi syn Tiny Turner. Cztery lata temu pochowała jego brata

Tina Turner (83 l.) i cała jej rodzina przeżywa teraz wyjątkowo trudny czas. Syn piosenkarki Ronnie zmarł w wieku 62 lat. Mężczyzna od wielu lat zmagał się z poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi. W przeszłości chorował na raka. Zaledwie 4 lata temu wokalistka straciła starszego syna, Raymonda Craiga.

Nie żyje Ronnie Turner. Tina Turner straciła kolejne dziecko

Tina Turner już po raz kolejny przechodzi przez największe piekło, jakie może spotkać matkę. Wokalistka z wielkim bólem przyjęła wiadomość o śmierci swojego młodszego syna. Z informacji przekazanych przez amerykańskie media, m.in. TMZ, wynika, że wczoraj w godzinach porannych organy ścigania odebrały zgłoszenie w sprawie Ronniego. Osoba, która zatelefonowała pod numer alarmowy 911 przekazała, że mężczyzna przebywa poza domem i żali się na trudności z oddychaniem. Zaledwie parę minut później rozegrał się straszliwy dramat. Syn Tiny Turner przestał oddychać.

Reklama

Sanitariusze od razu ruszyli pod wskazany adres. Gdy przybyli na San Fernando Valley przekonali się, że sytuacja jest bardzo poważna. Osoby postronne próbowały pomóc potrzebującemu i wykonały resuscytację. Niestety, ich wysiłki okazały się niewystarczające. Stwierdzono zgon na miejscu zdarzenia. Obecnie nie jest jasne, co doprowadziło do nagłej interwencji medycznej. Pewne jest, że przed laty Ronnie Turner zmagał się z poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi. Chorował m.in. na raka.

Ronnie przed laty próbował swoich sił w świecie show-biznesu. W latach 90. wystąpił w teledysku do piosenki "What's Love Got to Do With It". Zaledwie 4 lata temu Tina Turner i cała jej rodzina musieli stawić czoła identycznej sytuacji. W 2018 roku najstarszy syn piosenkarki Raymond Craig popełnił samobójstwo. Mężczyzna został znaleziony martwy w swoim domu w dzielnicy Studio City. Na jego ciele znajdowała się rana postrzałowa.

Tina Turner: konflikt z dziećmi

Tina Turner doczekała się czwórki dzieci. Craig Raymond Turner był owocem jej związku z saksofonistą Raymondem Hillem. Mężczyzna opuścił rodzinę jeszcze przed przyjściem chłopca na świat. W 1962 roku wokalistka wzięła ślub cywilny z Ike Turnerem. Z tego związku urodził się Ronnie. Później gwiazda zdecydowała się na adopcję dwójki dzieci Ike'a z pierwszego małżeństwa: Ike'a Juniora oraz Michaela.

Parę lat temu Ike Jr. w wywiadzie dla "Daily Mail" przybliżył nieco faktów z życia rodzinnego Tiny Turner. Wyjawił wówczas, że piosenkarka zerwała wszelkie związki z przeszłością i zrezygnowała z kontaktu z dziećmi.

"Tina wychowywała mnie od drugiego roku życia. Jest jedyną matką, jaką znam" - mówił wówczas Ike Jr.

Mężczyzna twierdził, że nie ma kontaktu z matką od 18 lat. Zagraniczne media sugerowały nawet, że to właśnie oziębłość piosenkarki i brak zainteresowania życiem dzieci popchnęła Craiga do samobójstwa. 

"Nie sądzę, żeby któryś z moich braci rozmawiał z nią przez ten czas" - opowiadał parę lat temu Ike Jr.

Zobacz też:

Marcelina Zawadzka szykuje się do zaręczyn? Musi wykonać telefon w tej sprawie

TVN znów kpi z Jacka Kurskiego. Wszystko przez jego nową posadę w Banku Światowym

Maryla Rodowicz opowiedziała o relacji z Gabrielą Kownacką. "Ona takie wzbudzała u mnie uczucia"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tina Turner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama