Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Nie zgadniecie, w co Edyta Górniak wkręciła syna!

O tym, że Edyta Górniak będzie uczyła się jeździć samochodem, wiadomo już od pewnego czasu. Wielu odlicza dni do premiery show, gdyż okazało się, że w programie zobaczymy także syna Edzi – Allana Krupę (15 l.)

Już za kilka dni ruszają zdjęcia do najnowszego show TVN - "My Way". W programie Edyta będzie szkolić się pod okiem profesjonalnych instruktorów nauki jazdy, którzy mają przygotować ją do zdobycia niezbędnych umiejętności, aby otrzymać wymarzone prawo jazdy. 

Reklama

Plotkuje się również, jakoby do nowego show był ustalony scenariusz, w którym zaplanowane jest dachowanie samochodu podczas jednej z przejażdżki. Na razie nie wiadomo, ile jest w tym prawdy. 

Jak podaje "Super Express", władze stacji TVN dobrały specjalnych instruktorów dla diwy i mają nadzieję, że spełnią oni jej oczekiwania.

Wiadomo, że jeden z nauczycieli jest szarmanckim mężczyzną z zasadami, a drugi to typ romantyka podrywającego swoje kursantki. 

Dużym zaskoczeniem będzie udział Allana Krupy w programie, który zacznie naukę jazdy na motocyklu.

Premiera programu ma odbyć się pod koniec października.

Wygląda na to, że Edzia załatwiła "pracę" swojemu synkowi. Nie jesteśmy jednak pewni, czy to dobry pomysł, by w tak młodym wieku uczyć się prowadzenia takiego pojazdu.

Co ciekawe, aby uzyskać prawo jazdy na motocykl z silnikiem o pojemności 125 cm3, trzeba mieć skończone 16 lat, a przecież Allan dopiero w marcu przyszłego roku osiągnie wymagany wiek...

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Allan Krupa | Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje