Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Nie uwierzycie, co założyli na siebie Radosław Majdan i Małgosia Rozenek-Majdan!

Małgosia Rozenek-Majdan ( jedna z młodszych w show-biznesie) i Radosław Majdan (47 l.) opublikowali na Instagramie romantyczne zdjęcie ze spaceru. Para zaskoczyła jednak swoją dziwaczną stylizacją, gdyż zdecydowali się założyć coś, co przykuło uwagę wszystkich!

Kilka dni temu Majdanowie pojechali na Mazury, by odpocząć od zgiełku miasta i trochę się wyciszyć. Zdecydowali się też wybrać z psiakami na spacer na łonie natury. 

Reklama

Oczywiście nie mogło zabraknąć pamiątkowej fotki, która w sieci wywołała spore poruszenie. 

Okazało się, że para wpadła na pomysł, by założyć wysokie kalosze. Hitem internetu stały się jednak białe gumiaki Radzia, w których wyglądał przeuroczo. 

Jeden z internautów słusznie zauważył, że obuwie, które mieli na sobie Majdanowie, było już przez nich kiedyś wykorzystane, a dokładnie podczas słynnego grzybobrania. Gosia potwierdziła tę informację.  

Nas jednak zadziwia fakt, że para zdecydowała się założyć kalosze mimo pięknego letniego dnia. O kałużach czy deszczu nie mogło być mowy. Skąd więc taka decyzja o wyborze niecodziennej stylizacji?   

Być może ma to związek z modą na kalosze, która właśnie rozpoczyna się wśród gwiazd. Przypomnijmy, że kilka dni temu Katarzyna Cichopek, będąc nad morzem, pozowała na plaży w podobnych gumiakach, mimo że mamy środek lata... 

Fani Majdanów podeszli do tego tematu z przymrużeniem oka. 

"Kalosze prosto z mleczarni", "A w co tak w Tych gumiakach się wybrali ...aaaaa takie są tam kałuże, rozumiem" - śmiali się obserwatorzy. 

Myślicie, że to początek kaloszowej mody wśród gwiazd?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Radek Majdan | Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje