Reklama
Reklama

Nie jest zwykłą WAGs, osiągnęła sukces nim poznała Zlatana. Kim jest Helena Seger ukochana Ibrahimovicia?

Poznali się na parkingu. Poprosiła, by przestawił swoje auto, bo źle zaparkował. Potem natykał się wszędzie na drobną blondynkę w czarnym Mercedesie, aż w końcu poprosił o spotkanie. Tak zaczął się związek najlepszego szwedzkiego piłkarza Zlatana Ibrahimovicia.

Zlatan Ibrahimović i Helena Seger poznali się na parkingu

Helena Seger (52 l.) i Zlatan Ibrahimović (41 l.) są parą od dwudziestu lat.  Szwedka nie zwróciła zbytniej uwagi na gwiazdę AC Milan. Nie interesowała się piłką nożną. Za to on był zaintrygowany drobną, ale silną blondynką, która od początku wie, czego chce. Już ich pierwsze przypadkowe spotkanie na parkingu w szwedzkim Malmö to pokazało. Helena z wyrzutem zwróciła uwagę wysokiemu nieznanemu mężczyźnie, że ma przestawić swoje auto, bo przyblokował jej czarnego mercedesa. Ibra, który lubi rządzić na boisku, bez słowa wykonał polecenie kobiety. Potem spotkał ją przypadkowo w Sztokholmie na imprezie. Takich przypadków było jeszcze kilka, więc Zlatan stwierdził, że napisze do niej sms.

Reklama

Długo ukrywali swoją relację. Media do dzisiaj nie wiedzą, czy para wzięła ślub, czy żyją w otwartym związku. Zlatan często mówi o Helenie "moja żona", ale tylko, kiedy posługuje się językiem angielskim. Podobno po szwedzku nigdy tak o niej nie powiedział. Para doczekała się dwóch synów. We wrześniu 2006 roku na świat przyszedł Maximilian, a w marcu 2008 Vincent. Helena z synami często kibicowała Zlatanowi podczas ważnych meczów.

Kim jest Helena Seger ukochana Ibrahimovicia

Helena jest zupełnie inna niż większość WAGs, czyli żon piłkarzy. Kiedy się poznali, świetnie prosperowała. Była wówczas menadżerką w jednej z korporacji. Zresztą wcześnie zaczęła na siebie zarabiać, bo już w wieku 13 lat, jeszcze podczas nauki w szkole podjęła pierwszą pracę. Potem pięła się po korporacyjnej drabinie w JC, Rabbit, Replay, Diesel, Hooch i FlyMe. Kiedy poznała Zlatana miała sporo pieniędzy na koncie i kupioną niedawno własną farmę i dom na wsi. Sportowa sława Zlatana, pieniądze i jego pierwsze sukcesy w reprezentacji Szwecji nie robiły na niej wrażenia.
Jednak, gdy piłkarz podpisał lukratywny kontrakt z Juventusem, porzuciła dla niego karierę w korpo. Jednak nie wyobrażała sobie, żeby żyć tylko u jego boku. Założyła własną firmę zajmującą się handlem i zarządzaniem nieruchomościami.

Helena jest dość skryta. Nie lubi rozgłosu i nie zamierza zarabiać na nim. Do dzisiaj nie ma konta na Instagramie czy Facebooku. Nie pojawia się też we wpisach Ibry. Ceni sobie prywatność. Wolny czas spędza ze Zlatanem i synami.

Zobacz też:

Rihanna w przezroczystej sukni Valentino na oscarowej imprezie Beyoncé i Jaya-Z [ZDJĘCIA]

Była żona Durczoka wyjawiła, dlaczego tyle lat milczała na temat Kamila Durczoka! "Cena za rozwód"

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz!

***


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: zlatan ibrahimovic | Helena Seger
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy