Reklama

Reklama

Reklama

Nicole Scherzinger pokazała idealne ciało w bikini. Co za kształy!

Nicole Scherzinger kilka dni temu obchodziła 43. urodziny. Aż trudno w to uwierzyć, patrząc na figurę gwiazdy "The Pussycat Dolls". Wygląda olśniewająco!

Nicole Scherzinger to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych piosenkarek. Kilkanaście lat temu przeboje kultowej grupy "The Pussycat Dolls", której była liderką, znał cały świat. Nicole postanowiła jednak porzucić girlsband i skupić się na karierze solowej.

Gwiazda odnalazła się również w roli jurorki. Scherzinger od kilku lat zasiada na fotelu w "X Factor" i decyduje o karierach obiecujących wokalistów. Piosenkarka wzięła udział również w "Tańcu z Gwiazdami". Partnerem Nicole był Derek Hough, z którym udało jej się wygrać show.

Reklama

Mimo że artystka nie jest już tak aktywna zawodowo, jak kiedyś to wciąż pozostaje w kontakcie ze sowimi fanami. Nicole prężnie działa na Instagramie i chętnie publikuje fotki z jej prywatnego życia. Tym razem pochwaliła się, że skończyła 43 lata!

Scherzinger i jej ukochany Thom Evans wybrali się w podróż do Włoch. Para spędziła ze sobą sielskie chwile, a relacją z pobytu pochwalili się na Instagramie. Nie zabrakło również fotek w bikini. Trzeba przyznać, że gwiazda z roku na rok wygląda coraz lepiej! Tylko spójrzcie na tę figurę!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Nicole Scherzinger | Pussycat Dolls

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy