Reklama
Reklama

Natasza Urbańska wypina pupę oparta o ścianę. Internauci komentują: "Czy trzeba tak nisko upadać?"

Natasza Urbańska (45 l.) jest piękna i niezwykle utalentowana - fanów wokalistki nie trzeba przekonywać o jej wyjątkowych możliwościach głosowych i niepowtarzalnej charyzmie scenicznej. Jednak gwiazda wciąż czuje się niedoceniona i bardzo często swoimi poczynaniami wzbudza mnóstwo kontrowersji. Nie inaczej było tym razem, gdy wrzuciła do sieci serię odważnych fotografii. Czy tym razem przesadziła?

Natasza Urbańska - ponad 30 lat na scenie

Protegowana, a potem ukochana żona Janusza Józefowicza - Natasza Urbańska - zaczynała karierę w warszawskim teatrze Buffo ponad trzydzieści lat temu. Dziś jest prawdziwą legendą tamtejszej sceny, oprócz tego rozwija też karierę solową.

Niedawno piosenkarka skończyła 45 lat i tym samym weszła w nowy etap swojego życia. Przyszedł już czas na pewne podsumowania ścieżki zawodowej, a także dalszy rozwój - będąc w show-biznesie tak długo, nie można stać przecież w miejscu! Z tej okazji wokalistka wydała ostatnio nową piosenkę (posłuchaj!), która symbolizuje zmiany w jej życiu artystycznym - premierową kompozycją udowodniła, że dojrzała - zarówno jako kobieta, jak i artystka.

Reklama

Teraz postanowiła wziąć udział w odważnej sesji. Efektami podzieliła się na swoim instagramowym profilu. Fani są podzieleni: jedni zachwycają się figurą 45-latki, inni uważają, że tym razem przesadziła i pokazała zbyt wiele. Czy gwiazda rzeczywiście przekroczyła granicę dobrego smaku? Oceńcie sami.

Natasza Urbańska wzbudziła kontrowersję odważnymi zdjęciami

Fani licznie komentują nowe zdjęcia gwiazdy teatru Buffo. Choć trzeba przyznać, że artystka ma znakomitą figurę, niektórzy czują się zniesmaczeni odważną sesją.

"Jest pani piękną i uzdolnioną kobietą, jednakże kiedy patrzę na pani zdjęcia, to w większości są one wulgarne, jakby na siłę chciała się pani wybić. Wielka szkoda" - napisała jedna z rozgoryczonych fanek.

"Czy trzeba tak nisko upadać i pokazywać tyłek?" - zapytał oburzony internauta.

Nie wszyscy jednak krytycznie oceniają najnowszy post Nataszy Urbańskiej. Jeden z fanów wyraźnie zaznaczył, że chciałby, aby wokalistka zaprezentowała się w pełnej okazałości: "Więcej takich fotek! Szkoda, że tylko bokiem..." - czytamy pod zdjęciami.

Inny wielbiciel odniósł się do sugestywności pikantnej fotografii: "aż parzy na sam widok!" - skomentował obserwujący profil pięknej piosenkarki.

Artystka wiele razy udowadniała już, że nie boi się odważnych ujęć - nie bez powodu wystąpiła przecież w erotycznym thrillerze "365 dni". Czy więc tym razem rzeczywiście przesadziła?

Zobacz też:

Natasza Urbańska kończy 45 lat. Od uczennicy Józefowicza po bizneswoman

Kalina Józefowicz pójdzie w ślady sławnych rodziców? Już ćwiczy na scenie "Teatru Buffo"

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz: tak wygląda ich rezydencja w Jajkowicach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy