Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Natasza Urbańska w końcu doceniona! Otrzymała nagrodę w Korei!

Natasza Urbańska (39 l.) nigdy nie mogła pochwalić się szerokim gronem fanów. Często sama mówiła, że czuje się niedoceniana w polskim show-biznesie. Jednak teraz może się to zmienić!

Od najmłodszych lat występuje na scenie. Zaczęła w dzieciństwie jako gimnastyczka artystyczna, by potem jednak odkryć w sobie inne talenty, w tym muzyczny.

Reklama

Znana jest ze swojego dorobku artystycznego w Teatrze Buffo. Jednak większość kojarzy ją jako żonę Janusza Józefowicza (58 l.), którą jest od 2008 roku. Jej udziały w programach rozrywkowych "Jak oni śpiewają", "Taniec z gwiazdami" czy Bitwa na głosy", nie przyniosły jej jednak sympatii widzów.

Było to zaskoczeniem chyba dla samej Nataszy. Widzowie programów odbierali ją jako sztuczną, albo komentowali zgryźliwie jej wszechstronne uzdolnienia. A przecież starała się pokazać z jak najlepszej strony - piękna, miła, inteligentna i profesjonalna. Chciała zrobić solową karierę, ale jej singiel "Rolowanie" stał się obiektem żartu całej Polski.

Ta wpadka sprawiła, że kolejne próby nagrania nowych piosenek kończyły się fiaskiem. Zrażona niepowodzeniami w branży muzycznej, przerzuciła się na modę i została współwłaścicielką domu mody "MUSES - Urbańska & Komornicka".

Ale i tutaj ciężko mówić o sukcesie. Na pewno nie zrobiła kariery na miarę Roberta Kupisza, który projektantem z zawodu nie jest, ale gwiazdy pokochały jego kreacje.

Pasmo wpadek i niepowodzeń może wpływać na Nataszę demotywująco, kiedy jedynie od męża może usłyszeć słowa otuchy. Ale niedawno w mediach pojawiły się informacje, jakoby ciężka praca Urbańskiej w końcu została doceniona!

Niestety, nie może liczyć na uznanie w Polsce, ale za to w Korei Południowej już tak! Na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Współczesnej w Daegu (Daegu International Contemporary Music Festival, DCMF), organizowanym przez koreańskie Stowarzyszenie Młodych Muzyków (Young Musician’s Society), przyznano Grand Prix polskiemu musicalowi "Polita", a Natasza Urbańska otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki. 

Musical powstał na podstawie biografii Poli Negri, polskiej aktorki teatralnej i filmowej, jednej z największych gwiazd kina niemego. Czy taka nagroda sprawi, że Natasza złapie wiatr w żagle i w końcu odniesie sukces już na rodzimym gruncie? 

Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | Janusz Józefowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje