Reklama
Reklama

Natasza Urbańska i Józefowicz rozstają się?! Gwiazda wyjawiła całą prawdę

Natasza Urbańska w najnowszym wywiadzie z Plejadą skomentowała plotki dotyczące małżeńskiego kryzysu z Januszem Józefowiczem. Para obchodziła niedawno trzynastą rocznicę ślubu! Na najnowszej płycie wokalistki znajdziemy kilka miłosnych piosenek, chociaż... wcale miały się tam nie pojawić.

Tej wyjątkowej miłości niewielu dawało szansę, jednak oni od lat tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Niedawno obchodzili już trzynastą rocznicę ślubu!

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz poznali się na deskach teatru i od razu między nimi zaiskrzyło. Ona miała zaledwie 13 lat, gdy pierwszy raz go zobaczyła.

Od razu wiedziała, że to będzie jej przyszły mąż. Ukochany oświadczył się aktorce we Florencji. Pobrali się w sierpniu 2008 roku. 

Reklama

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz rozstają się?

Od początku tej relacji w mediach pojawia się sporo plotek na temat ich związku oraz licznych kontrowersji wokół sporej różnicy wieku. Ostatnio gazety donoszą, że partnerzy zaczynają rozmijać się nie tylko zawodowo, ale również prywatnie... 

Józefowicz poświęcił się nowej obsadzie musicalu "Metro" oraz byciu jurorem rosyjskiego talent show, a Natasza skupiona jest teraz na premierowym koncercie nowej płyty. Jeden z utworów zadedykowała jednak ukochanemu mężowi. 

Czyżby na pożegnanie? 

Gwiazda mocno zapierała się, aby nie pisać utworów miłosnych, ale ten temat jest dla niej tak ważny, że działo się to naturalnie.

Gwiazda komentuje małżeński kryzys

Chociaż kiedyś wyjeżdżali wspólnie do pięknego dworku, teraz gwiazda woli zostawać w Warszawie. Czy niepokojące plotki to prawda?

Urbańska przyznaje, że rodzina jest dla niej z roku na rok coraz ważniejszą wartością. Można powiedzieć, że jej małżeństwo ma już podobny staż do spektaklu "Metro".

Mocno wspierają się w trudnych chwilach i pomagają sobie nawzajem. Nie uciekają od problemów i nie praktykują "cichych dni".

O związku z Józefowiczem mógłby powstać musical, jak sama przyznaje. Ale nie wiadomo z jakim zakończeniem, bo "Metro" wcale nie kończy się dobrze...

Zobacz też:

Sylwia Bomba wyjawiła, jak Kossakowski zachowywał się po rozstaniu z Martyną!

Marek Kondrat ujawnia prawdę o dojrzałym ojcostwie. "Za późno"

Julia Dybowska szaleje na wakacjach z 61-letnim miliarderem!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | Janusz Józefowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy