Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Natalia Siwiec jeszcze nigdy nie była tak szczupła! Co się z nią dzieje?

Natalia Siwiec (35 l.) nigdy nie mogła narzekać na nadprogramowe kilogramy, nawet po ciąży zaledwie po tygodniu od porodu, gwiazda już mogła pochwalić się płaskim brzuchem. Jednak tak szczupła, jak jest obecnie, nie była chyba nigdy.

W 2012 roku na dobre rozpoczęła się jej przygoda z show-biznesem. Polska wówczas poznała ją jako "Miss Euro 2012" i Natalia doskonale wiedziała, co zrobić ze swoimi pięcioma minutami popularności.

Reklama

Od tego momentu regularnie gościła w programach telewizyjnych, na imprezach branżowych i oczywiście na okładkach gazet. Stała się jedną z ulubienic rozbieranych czasopism i z chęcią prezentowała swoje zdjęcia w gorących sesjach zdjęciowych.

Faktycznie, Natalia może pochwalić się pięknym ciałem. Mogłoby się wydawać, że jej dobra passa skończyła się, gdy zaszła w ciążę. W sierpniu 2017 roku urodziła córeczkę Mię. Jakież było zdziwienie jej fanów, gdy gwiazda tydzień po porodzie zjawiła się w studiu telewizyjnym prezentując całkowicie płaski brzuch.

Wówczas pojawiły się złośliwe plotki, jakoby Natalia w ogóle w ciąży nie była, a Mię urodziła surogatka. Dopiero po jakimś czasie Siwiec pokazała ciążowe zdjęcia, udowadniając, że to ona urodziła córeczkę.

Dzięki szybkiemu powrotowi do formy po ciąży, modelka mogła wrócić do pracy i znów kusiła nienaganną sylwetką. Jednak od pewnego czasu celebrytka po prostu niknie w oczach i można odnieść wrażenie, że jest zbyt chuda.

"Nie mam tak, że się odchudzam. Może kilka razy w życiu. Teraz mam już taki nawyk, że zdrowo się odżywiam przez cały czas, żeby utrzymać figurę. Niestety, będąc w show-biznesie, musiałam popaść w taką rutynę ćwiczeniową i jedzeniową, żeby dobrze wyglądać" - mówiła niedawno Siwiec.

Faktycznie patrząc na jej najnowsze zdjęcia z wakacji, trudno oderwać wzrok od wystających kości, chudych ramion i nóg. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje