Reklama

Reklama

Reklama

Natalia Kukulska opłakuje Olivię Newton-John. Artystka zdradza rodzinną historię związaną z Anną Jantar

Natalia Kukulska (46 l.) rzadko pozwala sobie na rozpamiętywanie bolesnej przeszłości. Tym razem zrobiła wyjątek, ponieważ jej ukochana artystka - Olivia Newton-John zmarła niespodziewanie 8 sierpnia. Polska wokalistka wyznała, jak ważną inspiracją była dla niej twórczość gwiazdy filmu "Greace". Natalia ujawniła też, że z tą wyjątkową aktorką wiążą się silne wspomnienia z jej ukochaną mamą Anną Jantar...

Natalia Kukulska opłakuje Olivię Newton-John. Artystka zdradza rodzinną historię związaną z Anną Jantar

Olivia Newton-John zmarła 8 sierpnia w wieku 73 lat i pozostawiła w żałobie nie tylko całą swoją rodzinę, ale i fanów kultowego filmu "Greace", gdzie ponad 40 lat temu wcieliła się w jedną z głównych postaci. Artystka zmarła po długiej walce z nowotworem piersi. Informację o jej śmierci przekazali bliscy za pomocą Instagram. Jak się okazuje, jedną z wielbicielek Olivii była wokalistka Natalia Kukulska.

Piosenkarka jako dziecko mieszkała przez jakiś czas w Stanach Zjednoczonych, gdzie "zakochała się od pierwszego wejrzenia" w muzyce Olivii Newton John, która w tamtym czasie była na zachodzie już wielką gwiazdą. Natalia podzieliła się na Instagramie poruszającym, rodzinnym wspomnieniem na temat swojej idolki.

Reklama

Okazuje się, że Natalia Kukulska już jako 6-latka znała wszystkie jej piosenki. Jej fascynacja rozpoczęła się, jak w przypadku innych fanów artystki, od musicalu "Grease", gdzie Newton-John partnerowała Johnowi Travolcie, śpiewając utwory, które po dziś dzień są wielkimi hitami. 

Jak przyznała Natalia - zauroczenie talentem Olivii było spowodowane Anną Jantar - mamą wokalistki, która nagrała jedną z piosenek Amerykanki w duecie ze Stanisławem Soyką "Your the one that i want". Przypomnijmy, że Jantar zmarła tragicznie w 1980 roku, gdy mała Natalia miała zaledwie 4 lata. 

Twórczość Olivii Newton-John była jedną z ważniejszych inspiracji dla późniejszego muzycznego rozwoju Natalii. Jak przyznała na Instagramie, znała na pamięć wszystkie występy artystki i wiedziała, że będzie w przyszłości tak, jak ona - występować na estradzie.

"Miałam nagrany jej koncert na VHS i znałam go na pamięć. Każdy ruch każdy zaśpiew. To był dla mnie wzór. Rozpaliła we mnie chęć śpiewania, marzyłam o takich koncertach, muzykach, strojach... Dziękuję" - pożegnała Olivię Kukulska.

Zobacz też:

Olivia Newton-John nie żyje. Gwiazda musicalu "Grease" miała 73 lata

Natalia Kukulska pozuje z córką. Są jak dwie krople wody

Joanna Racewicz okrutnie potraktowana. Nie mogła jej tego darować

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska | Olivia Newton-John | Anna Jantar

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy