Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Natalia Kukulska jest w rozterce. Wszystko przez rozwód

Natalia Kukulska (40 l.) nie myślała, że znajdzie się w takiej sytuacji. Jej przyjaciele rozwiedli się, a ona jest w potrzasku. Pragnie z obojgiem pozostać w ciepłych relacjach, ale nie zawsze jest to proste.

Wakacyjny program TVN "Polowanie na mieszkanie" chętnie ogląda Natalia Kukulska. Urządzanie wnętrz jest jej wielką pasją. Przez jakiś czas nawet chciała robić to profesjonalnie. Ale nikt nie ma do tego takiego drygu jak prowadząca program Dorota Szelągowska. 

Reklama

Przez wiele lat były sobie bardzo bliskie. Dorota była życiową partnerką Adama Sztaby, który z Natalią stworzył wiele artystycznych projektów. Wokalistka szybko polubiła Dorotę. Kiedy piosenkarka robiła kapitalny remont domu, przegadywała z nią swoje pomysły i korzystała z jej rad. Zrealizowała wiele pomysłów przyjaciółki. 

- Natalia lubi jej poczucie humoru, podziwia siłę i duży temperament. Jasiek, syn Natalii, bardzo lubi się z Antkiem, synkiem Doroty - mówi znajoma piosenkarki.

Kukulska i jej mąż Michał Dąbrówka (44 l.) w 2013 r. byli nawet świadkami na ślubie Adama i Doroty. 

- Teraz, kiedy doszło do rozwodu przyjaciół, gwiazda ma dylemat, jak przyjaźnić się, by żadnego z nich nie urazić - mówi jej znajoma. 

Adam Sztaba ułożył już sobie życie od nowa. W styczniu tego roku został ojcem, a niedawno poślubił matkę swojego synka, Agnieszkę Dranikowską. Oboje są mile widzianymi gośćmi w domu wokalistki niedaleko Warszawy. Dla artystki Adam to wciąż jeden z najbliższych przyjaciół i ważnych współpracowników. Ostatnio wspólnie robili koncerty z jego orkiestrą.

- Natalia bardzo przeżywa całą sytuację. Wbrew temu, co się pisze, nie miała jednak wątpliwości, czy pojechać na drugi ślub Adama. Ale i z Dorotą chciałaby utrzymywać dobre kontakty. Kiedy zbliżają się np. urodziny, zaczyna się problem. Kogo zaprosić - Adama z nową żoną czy Dorotę? - mówi znajoma piosenkarki.

Kukulska sprostała już wielu trudnym wyzwaniom. Teraz musi poradzić sobie z problemem, który zna z życia niemal każdy z nas.

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje