Reklama
Reklama

Nasz Nowy Dom: Sąsiad podpalił dom wyremontowany przez ekipę Katarzyny Dowbor. Tragedia w Antoninie!

Jedna z rodzin biorąca udział w programie „Nasz Nowy Dom” straciła dach nad głową! Według najnowszych doniesień doszło do celowego podpalenia, które skrzętnie zniszczyło całą konstrukcję. Sprawę bada prokuratura!

Ekipa programu „Nasz Nowy Dom” pomogła setkom rodzin, które mieszkały w tragicznych warunkach, dając nadzieję na lepszą przyszłość. 

Tak było w przypadku pani Beaty, która samotnie wychowuje dwójkę dzieci.

W 2017 roku ekipa Katarzyny Dowbor wyremontowała jej dom w Antoninie. Cała trójka była niezwykle wdzięczna, a sąsiedzi tłumnie ruszyli do pomocy przy pracach budowlanych.

Niestety, po trzech latach spokojnego życia ludzka zazdrość spowodowała tragedię.

Do tej pory ustalono, że przyczyną pożaru było podpalenie, a z relacji Katarzyny Dowbor wynika, że czynu dopuścił się zazdrosny sąsiad. 

Reklama

„Zatrzymany mężczyzna zostanie doprowadzony do sądu w piątek. Do tej pory usłyszał zarzut podpalenia domu w Antoninie. We wtorek przyznał się do winy. Na tę chwilę mogę tylko dodać, że poszkodowana go znała, ale na informowanie o motywach i okolicznościach podpalenia jest jeszcze za wcześnie” – oznajmił rzecznik prasowy KWP w Białymstoku dla „Faktu”.

Całą sprawę postanowiła skomentować Katarzyna Dowbor, która nie kryła rozgoryczenia.

„Nie mogę w to uwierzyć!!! Jak można pozbawić samotną matkę dwójki dzieci dachu nad głową. Bohaterka naszego programu Pani Beata, mama Kacpra i Nikodema straciła dom, który z takim poświęceniem wyremontowała ekipa programu Nasz Nowy Dom” – rozpoczęła swój wpis dziennikarka, po czym zapewniła, że rodzina nie pozostanie bez pomocy:

„Nie zostawimy ich w potrzebie. Wiem, że nasza producentka Olga rozmawia z Polsatem i wspólnie zastanawiają się, jak pomóc naszej rodzinie”.

Na szczęście w trakcie pożaru rodzina przebywała poza domem.

Przekazujemy wyrazy współczucia dla całej rodziny.


***

Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor | "Nasz nowy dom"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy