Reklama
Reklama

Nastoletni syn gwiazdy disco-polo nie żyje. Został brutalnie pobity

Nie żyje Eryk Romanowski. 16-letni syn byłego członka grupy "Solaris" został skatowany na śmierć w Zamościu. Do zbrodni doszło, kiedy szedł chodnikiem na jednej z głównych ulic. Zaatakowali go jego rówieśnicy.

Nie żyje syn byłej gwiazdy disco-polo

28 lutego 2023 roku 16-letni syn byłego członka formacji "Solaris" Marka Romanowskiego został zaczepiony przez grupę młodzieży, a następnie skatowany na śmierć. Do tragedii doszło około godziny 16:00 przy ulicy Józefa Piłsudskiego w Zamościu. Eryk Romanowski miał iść spokojnie chodnikiem, kiedy został zaatakowany przez swoich oprawców.

Według informacji, które pojawiły się na portalu disco-polo.info wynika, że agresorzy zostali zatrzymani przez policję. Wśród młodzieży był Daniel G., któremu postawiono zarzut zabójstwa oraz udział w pobiciu. Według zebranych przez śledczych informacji to on miał być prowodyrem pobicia, a także on zadał ofierze śmiertelny cios. Podejrzany 17-latek przyznał się do udziału w bójce.

Reklama

"Sprawcy zostali zatrzymani przez policję. Wśród nich był 17-letni Daniel G., któremu przedstawiono zarzut zabójstwa i udziału w pobiciu. Według dotychczasowych informacji to właśnie on był osobą najbardziej agresywną w tej sytuacji i to właśnie on zadał ofierze kopnięcie w głowę, które spowodowało jej śmierć. Podejrzany przyznał się jedynie do udziału w bójce, jednak sąd zdecydował o zastosowaniu wobec niego trzymiesięcznego aresztu" - czytamy w sieci.

Pogrzeb Eryka Romanowskiego

Na oficjalnym profilu zespołu "Solaris" pojawił się również wpis, w którym członkowie zespołu informują o śmierci dziecka. Pogrzeb nastolatka rozpocznie się o godzinie 11:00, 6 marca 2023 roku w kaplicy Cmentarza Parafialnego w Zamościu.

"Kochani.... Z wielkim bólem żalem i niedowierzaniem informujemy o pogrzebie śp. Eryka Romanowskiego. Był on synem śp. Marka, który kiedyś był członkiem zespołu SOLARIS. Składamy najszczersze kondolencje Iwonie i całej rodzinie zamordowanego bestialsko Eryka. Mamy nadzieję, że winni zostaną ukarani adekwatnie do uczynionego czynu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie" - czytamy w sieci.


Zobacz też:

Nie żyje Mia Nesti Baka. Uczestniczka programu "AlkoMaster" i influencerka miała tylko 24 lata

Śmierć Mateusza Murańskiego: są wyniki sekcji zwłok. Pozostało wiele niewiadomych...

Umarła na 27 minut. Opowiedziała jak wygląda niebo

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama