Reklama
Reklama

Napływają kolejne niepokojące wieści o księżnej Kate. Aż smutno patrzeć

Ludzie na całym świecie czekają na pozytywne wieści z brytyjskiego dworu, które dodadzą im otuchy po tym gdy u uwielbianej księżnej Kate zdiagnozowano nowotwór. Te jednak nie nadchodzą, w zamian docierają do nas kolejne niepokojące nowiny. Jak informują brytyjskie media grafik księżnej na ten rok jest zupełnie pusty. Żona następcy tronu nie ma zaplanowanych żadnych publicznych wystąpień. To tylko pobudza kolejne spekulacje na temat jej stanu zdrowia. Jest gorzej niż myślano?

Cały świat na chwilę wstrzymał oddech, gdy kilka miesięcy temu ogłoszono, że księżna Kate walczy z rakiem. Najpierw były wieści o operacji jamy brzusznej, a zaraz potem nadeszła taka druzgocąca diagnoza. 

Od tego czasu fani monarchii na całym świecie oczekują na jakieś pozytywne doniesienia z brytyjskiego dworu, które dodadzą im otuchy. Takich jednak na próżno szukać, co więcej kolejne wieści prosto od brytyjskich mediów nie napawają optymizmem. Aż smutno patrzeć na grafik Kate w tym roku. 

Reklama

Kolejne niepokojące wieści z brytyjskiego dworu. Chodzi o Kate

Od czasu gdy na jaw wyszły nowiny o diagnozie księżnej Kate, uwielbiana przez Brytyjczyków żona księcia Williama nie pokazuje się publicznie. Ostatnio podczas garden party w ogrodach Pałacu Buckingham Williamowi towarzyszył ktoś inny. 

Niestety nie mamy dobrych informacji dla milionów fanów Kate na całym świecie, którzy chcieli by ją w końcu zobaczyć. Wszystko wskazuje na to, że żona księcia nieprędko pokaże się publicznie. Jak informuje serwis "Page Six" grafik Kate na ten rok jest zupełnie pusty.

"Wiele osób zaangażowanych w planowanie musi z dużym wyprzedzeniem wiedzieć, co robią wszyscy najważniejsi (członkowie rodziny królewskiej - przyp. red.). Powiedziano mi, że grafik Kate na ten rok jest pusty. Nic nie jest zaplanowane" - donosi mediom informator z otoczenia royalsów.

Takie wieści tylko pobudzają spekulacje na temat zdrowia i kondycji żony następcy tronu. A nastroje i tak nie są najlepsze. 

Zobacz też:

Niepokojące wieści na temat księżnej Kate. Pałac Kensington przerywa milczenie

Tego nikt się nie spodziewał! Zaskakujące wieści o Harrym i Kate

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy