Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

​Naomi Campbell pokazała wnętrze swojej willi w Kenii. Ma nawet prywatne spa!

Naomi Campbell (50 l.) oprowadziła fanów po swojej luksusowej willi znajdującej się w nadmorskim miasteczku Malindi w Kenii. W wielkiej posiadłości wszystko jest na otwartej przestrzeni, przysłonięte jedynie dachem z kory kokosa. Modelka posiada 4 baseny, a nawet prywatne spa!

Na kanale amerykańskiego miesięcznika architektonicznego Architectural Digest pojawiło się nagranie, w którym po swojej egzotycznej posiadłości oprowadza Naomi Campbell. Gośćmi magazynu było już wiele zagranicznych gwiazd m.in. Hilary Duff czy Kendall Jenner. W serii "Otwarte drzwi" pokazywały wnętrza swoich domów. Teraz przyszedł czas na brytyjską supermodelkę. 

Cambell pokochała Malindi w 1994

Już na początku wycieczki supermodelka zwierzyła się, że od końcówki lat dziewięćdziesiątych jest zakochana w kenijskiej miejscowości. Od tamtego czasu cyklicznie jeździła do Malindi, a w 1999 kupiła posiadłość, którą jej fani mogli obejrzeć na YouTubie. 

Reklama

Na co stawia brytyjska supermodelka?

Naomi Campbell podczas oprowadzania wielokrotnie wspomniała, że w wystroju swojej willi bardzo dużą uwagę przykłada do dekoracji. Modelka łączy nowoczesne elementy z tradycyjnymi rzeczami pochodzącymi od lokalnych afrykańskich wytwórców.

Campbell nie tylko zaopatruje się w meble wytwarzane w Kenii, ale także zabiera ciekawe wytwory sztuki do swoich pokaźnych "czterech ścian". Piosenkarka pokazała, że w tzw. części śniadaniowej domu znajduję się obraz jednego z lokalnych artystów - Armando Tanziniego. 

Z czego składa się posiadłość Naomi Campbell?

Posiadłość modelki, która podzielona jest na wiele osobnych części naprawdę robi oszałamiające wrażenie. Artystka posiada wielką otwartą przestrzeń, którą nazywa salonem. Składa się on z drewnianych stołów zamówionych od przedsiębiorców z Malindi, niebieskich kanap z wiklinowymi elementami oraz spektakularnego żyrandolu, który zakupiła w 2000 roku. 

Sama Campbell mówi, że uwielbia misterne oświetlenie. Według niej ma marokańsko - egipski styl, który idealnie wpasowuje się w aranżacje domu.

Naomi Campbell ma 4 baseny

Kenia jest gorącym krajem, więc nic dziwnego, że gwiazda na terenie swojej willi posiada więcej niż jeden basen. Konkretniej ma ich aż cztery, z czego jeden jest zimniejszy od reszty. Cambell podkreśla, że w tym kraju z dnia na dzień może zrobić się bardzo gorąco, więc chciała być przygotowana na każdą możliwość. 

Sekret pięknej skóry Naomi Campbell

Chociaż gwiazda ma już 50 lat, to po jej twarzy nie widać żadnych oznak starzenia. Podczas wycieczki po willi zdradziła pewną rzecz, która może być odpowiedzialna za jej gładką skórę... 

Naomi Campbell podczas pokazywania pokoju, który wcześniej użytkowała jako swoją sypialnię, zdradziła, dlaczego nie ma zmarszczek. Na tle wielkiego łoża z baldachimem mówiła co takiego robi, by ich nie mieć. 

Co jeszcze znajduję się w willi Naomi Campbell?

W jej domu stworzonym z kilku segmentów odnajdziecie: osobną część śniadaniową z bufetem, wiele otwartych przestrzeni z basenami i kanapami do wypoczynku, a także przestrzeń nazywana przez nią "nowymi domami". Składają się one z czterech sypialni, z której każda ma swoją prywatną kuchnię. Jednak to nie wszystko.

Artystka posiada również górne piętro wypoczynkowe, które przeznaczone jest do relaksu i gier. Modelka wyznała, że lubi tam również uprawiać jogę, gdyż ma widok na całą ‘zieloną’ część posiadłości. 

Naomi Campbell ma w domu spa

Tego można było się spodziewać po sławnej supermodelce. W wielkiej posiadłości znalazło się również miejsce na prywatne spa. Campbell posiada specjalne wanny do kąpieli detoksykujących, które zawsze proponuje swoim gościom.

Co najbardziej w swoim domu lubi brytyjska supermodelka

Naomi podczas oprowadzania zwierzyła się, że najbardziej w swojej wielkiej willi lubi nie jej wygląd czy też niezwykłe dekoracje, ale jej rozplanowanie. 

Campbell powiedziała również, że nie rozumie osób, którzy postrzegają Afrykę jako kraj brzydoty. Pokazując kolejne oszałamiające otwarte przestrzenie wypoczynkowe, powiedziała: 

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Naomi Campbell | Kenia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje