Reklama
Reklama

Najpierw Liber i Grzeszczak ogłosili rozstanie a teraz to. Fani gratulują

Pod koniec zeszłego roku Sylwia Grzeszczak (35 l.) i Liber (42 l.) wprawili wszystkich w osłupienie informacją o rozstaniu. Od tego momentu minęło już trochę czasu i każde z nich poświęciło się rozwijaniu kariery. Teraz piosenkarka chwali się na swoim instagramowym profilu wspaniałą nowiną. Od razu posypały się gratulacje.

Sylwia Grzeszczak wprawiła wszystkich w osłupienie

Koniec zeszłego roku był druzgocący dla fanów Libera i Sylwii Grzeszczak. Piosenkarka i raper przez 10 lat byli zgodnym i szczęśliwym małżeństwem. Stronili od plotek, skandali i uchodzili za parę idealną, co jest rzadkością w świecie show-biznesu. Nic więc dziwnego, że wieści o ich rozstaniu były sporym zaskoczeniem.

Choć uczucie łączące dotąd małżonków wypaliło się, to wcale nie znaczy, że ich drogi się rozeszły. Na zawsze łączy ich przecież córka, Bogna. To właśnie ze względu na nią postanowili rozstać się w zgodzie i nadal utrzymywać przyjazne stosunki.

Reklama

To jednak nie wszystko. Libera i Grzeszczak łączy także praca. Przez lata stworzyli wspólnie wiele hitów i robią to nadal, pomimo rozstania. Na początku roku światło dzienne ujrzała piosenka Sylwii "Motyle", która szturmem podbiła listy przebojów. Teraz piosenkarka wypuściła nowy utwór, w który także był zaangażowany jej były partner.

Lawina gratulacji pod postem Sylwii Grzeszczak

Niedawno Liber umieścił na swoim instagramowym profilu fragment najnowszej piosenki Sylwii Grzeszczak - "Och i ach" (posłuchaj). Przy okazji zwrócił się do wszystkich swoich obserwatorów:

"Słyszeliście już nową piosenkę Sylwii "Och i ach", tekst, który napisaliśmy wspólnie z @goya_music? Dajcie znać, jak Wam się podoba" - napisał Liber.

Sprawę skomentowała już Grzeszczak, która nie kryła zachwytu nad nowym utworem:

"Jak zwykle dobra robota" - czytamy.

"Och i ach" wywołało spore poruszenie także w mediach społecznościowych piosenkarki. Fani zwracają uwagę na tekst, który jest dość lekki, ale jednocześnie życiowy. Teledysk utrzymany jest natomiast w pastelowych barwach i klimacie przypominającym ten z filmu "Barbie". Na profilu instagramowym Sylwii Grzeszczak od razu zaroiło się od komplementów i gratulacji:

  • "Piękna opowieść o pielęgnowaniu swojego wewnętrznego dziecka w życiu, abyśmy mogli żyć w życiu dorosłym jak beztroskie dzieciaki. Życzę wszystkim czytającym ten komentarz, aby słowa miały smak cukrowych wat, niech lata lecą ale żyjmy tak, by nigdy nie dorosnąć!"
  • "Piosenka świetna. Sylwia jak zawsze piękna."
  • "Sylwia, Liber, jesteście boscy - razem, osobno - po prostu boscy. Twórczość, kultura - klasa mistrzów."
  • "Super piosenka. Kocham Sylwię."
  • "Kocham ten optymizm i energię"
  • "Hit na lato, super! Gratuluję"

Zobacz także:

Grzeszczak dopiero się rozwiodła, a już przekazuje wieści u boku przystojniaka. Fani podekscytowani

O romansie Szroeder i Libera aż huczało. Grzeszczak musiała skomentować

Najpierw niespodziewane rozstanie Sylwii Grzeszczak, a teraz coś takiego. Spakowała walizki i ogłosiła

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Grzeszczak | Liber
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy