Reklama
Reklama

Najpierw cichy ślub, teraz podróż. Tak się bawi Rafał Mroczek z ukochaną

Ta wiadomość zaskoczyła chyba wszystkich. Rafał Mroczek wziął potajemnie ślub kilka dni temu. Jego wybranką jest sporo od niego młodsza była finalistka Miss Polonia. Teraz para ruszyła w podróż poślubną. Oto co wiemy o ukochanej Mroczka i ich miesiącu miodowym.

Rafał Mroczek wziął cichy ślub!

Rafał Mroczek dał się poznać polskiej publiczności dzięki występom w “M jak Miłość", gdzie od lat gra razem ze swoim bratem bliźniakiem, Marcinem Mroczkiem. Aktor jest stałym członkiem serialu od 2000 roku i podobnie jak jego postaci, ostatnio los mu sprzyja. Media obiegła właśnie informacja o potajemnym ślubie Rafała Mroczka z 13 lat młodszą Magdaleną Czech.

Para wzięła cichy ślub 11 maja tego roku. Z relacji udostępnionych przez Czech na Instagramie, wygląda na to, że para miała duże i huczne wesele. Czech miała dwie suknie ślubne, z tego jedną z efektownym rozcięciem na lewej nodze. Mroczek postawił za to na klasyczny garnitur, ale z marynarką w białym kolorze. Po udanej zabawie para niemalże od razu wybrała się na miesiąc miodowy.

Reklama

Egzotyczna podróż nowożeńców

Świeżo upieczeni małżonkowie pochwalili się planami na podróż poślubną w mediach społecznościowych.  Na kadrach udostępnionych na Instagramie widać, że para udała się na lotnisko. Na jednym ze zdjeć Magdalena Czech zdradziła, że lecą do Dubaju. To kierunek, który w ostatnich latach stał się popularny wśród gwiazd. Teraz pozostaje więc czekać na kolejne romantyczne kadry młodej pary.

CZYTAJ TEŻ: Młoda żona Andrzeja Sołtysika przerwała milczenie. Wyjawiła prawdę o przyszłości małżeństwa

Kim jest Magdalena Czech?

Wybranka Rafała Mroczka to 28-lenia Magdalena Czech. Kobieta jest finalistką Miss Polonia. Jest też współprowadzącą projektu “Idź ze swoją siłą", który, jak czytamy na stronie, jest przestrzenią dla kobiet, które szukają inspiracji, motywacji, poczucia jedności i umocnienia w wierze. W ramach tej działalności Magdalena Czech prowadzi wywiady poruszające tematy wiary, które można zobaczyć na platformie YouTube.

ZOBACZ TEŻ: 

Żona gwiazdora "M jak miłość" przerwała milczenie. Zdobyła się na krótkie wyznanie

Wyszły na jaw szczegóły ślubu Rafała Mroczka i finalistki Miss Polonia. Jego brat bliźniak nie mógł się powstrzymać

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Mroczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy