Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Najładniejsza matka świata" wypina pośladki na Instagramie

Andjela Staletovic (25 l.) to kolejna gwiazda Instagrama, którą internauci zdążyli już okrzyknąć "najładniejszą matką świata".

Kobieta na co dzień mieszka w Belgradzie i zajmuje się wychowywaniem 18-miesięcznej Loreny. Sporo czasu poświęca także pozowaniu w strojach kąpielowych.

Reklama

"Skończyłam Wydział Mediów i Komunikacji, teraz jednak najbardziej absorbuje mnie córka. Wychowywanie dziecka to bardzo wymagające zajęcie. Wcześniej byłam modelką, dzisiaj poświęcam już temu zdecydowanie mniej czasu" - opowiada.

Jej konto na Instagramie obserwuje prawie 100 tys. użytkowników, którzy w komentarzach wyrażają swój zachwyt nad nienaganną figurą Staletovic.

Ona sama lubi podkreślać, że uprawiała sport aż do ósmego miesiąca ciąży i to, jak kobieta wygląda po urodzeniu dziecka, "jest kwestią woli i chęci".

"Jeśli chcesz, to możesz. Sposób zawsze się znajdzie. Cała reszta to wymówki. Dbajcie o siebie, ponieważ energia, którą nosicie wewnątrz, przekazywana jest dalej" - mówi Staletovic.

Internauci lubią pisać o niej także jako o "eleganckiej i pięknej kobiecie, która odbiega wizerunkiem od typowej matki".

"Dobra robota! Mam córkę jak ty, ale nigdy nie wyglądałam tak dobrze" - czytamy. Inne panie zachwycają się dopasowanymi strojami kąpielowymi, zadbaną cerą i pytają, jak pogodzić macierzyństwo z... dbaniem o siebie; panowie zaś wychwalają pośladki lub piszą, co by zrobili, gdyby udało im się dorwać do...

Zdarzają się również i zazdrośnice, które uważają, że nie ma się czym zachwycać. A wy jak oceniacie "najładniejszą matkę świata"?

***

Zobacz więcej materiałów:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje