Reklama

Reklama

Reklama

Najdziwniejsze stylizacje gwiazd na gali BET Awards 2022

26 czerwca 2022 roku w Los Angeles odbyła się gala wręczenia nagród BET. W tym roku na wydarzenie przybyło wiele gwiazd, które na czerwonym dywanie zaprezentowały mniej lub bardziej udane stylizacje. My bierzemy na tapet te najdziwniejsze.

Na gali BET wręczane są tylko i wyłącznie nagrody artystom pochodzenia afroamerykańskiego. W tym roku uhonorowany został Will Smith, Zendaya, Kendrick Lamar czy Megan Thee Stallion. Po czerwonym dywanie przechadzały się gwiazdy i celebryci ubrani w ekstrawertyczne stroje. Zobaczcie, kto wyglądał najdziwniej.

Gala BET Awards 2022: najdziwniejsze stylizacje gwiazd

Nagrody na gali BET Awards przyznawane są od 2001 roku przez amerykańską telewizję BET. Podczas ceremonii prócz wręczanych nagród, na scenie występują również artyście z kręgów muzyki R’n’B, soul, hip-hop, rap, a nawet gospel.

Pierwsza edycja gali została zorganizowana w Las Vegas. W latach 2002-2005  odbyły się one w Hollywood. Wydarzenie w 2006 roku miało miejsce znowu w LA, a w następnych latach ceremonia znów powróciła do Hollywood.

Reklama

Na wydarzeniu pojawiło się wiele osobistości ze świata filmu czy muzyki. Większość zaproszonych postawiła na odważne stylizacje. Nie zabrakło głębokich wycięć czy skórzanych elementów. Większość kreacji pokryta była również błyszczącymi kamieniami lub cekinami.

Zobacz też:

Kreacje wszech czasów. Te stylizacje zapisały się w historii mody. Dlaczego?

Hanna Lis nie wzięła ślubu z Jackiem Kozińskim, który jest ojcem jej obu córek. Dlaczego?

Dagmara Kaźmierska prezentuje odchudzoną sylwetkę po liposukcji! Wskoczyła w bikini w panterkę...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: bet awards

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy