Reklama
Reklama

Nagły wpis na profilu Kwaśniewskej. Czarno-białe zdjęcie ojca wywołało poruszenie na całą Polskę

Aleksandra Kwaśniewska wywołała ostatnio spore poruszenie wśród swoich fanów na Instagramie. Celebrytka nagle zamieściła bowiem czarno-białe zdjęcie z ojcem, a w opisie ogłosiła niespodziewaną wiadomość. W komentarzach zawrzało, a pytania od internautów zaczęły spływać z prędkością światła...

Aleksandra Kwaśniewska w show-biznesie funkcjonuje od wielu lat. Już jako nastolatka stała się znana na cały kraj, a to za sprawą prezydentury swojego ojca. 

Jej mama dbała o to, aby rodzina miała w mediach idealny wizerunek. Oleńka swój medialny debiut zaliczyła z okazji udziału w Balu Debiutantek w Paryżu. Suknię szyła jej sama Ewa Minge, a sesja pojawiła się w magazynie "Viva". 

Reklama

Po dwóch kadencjach Kwaśniewskiego rodzina wyprowadziła się z Pałacu, ale oczywiście nie zniknęli z mediów. Ola i jej mama zaczęły rozwijać karierę w telewizji. 

Kwaśniewska wywołała poruszenie w sieci

Ola pracowała przez chwilę w "Dzień Dobry TVN", wcześniej pląsała na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Potem zaczęła też robić wywiady do jednej z gazet. Po ślubie z Kubą Badachem skupiła się na życiu domowym i częstych wyjazdach na wakacje. 

Została jednak mocno aktywna w social mediach, gdzie do dziś ma świetny kontakt z fanami. 

Kwaśniewska zamieściła czarno-białe zdjęcie ojca na Instagramie

Od jakiegoś czasu przygotowuje dla swych wielbicieli niespodzianki. Jej ostatni wpis na profilu wywołał jednak ogromne poruszenie. W niedzielne popołudnie zamieściła bowiem czarno-białe zdjęcie, na którym pozuje z ojcem Aleksandrem. 

Już sama fotografia zwróciła uwagę fanów, ale prawdziwe poruszenie wywołał dopiero wpis Oli. Poinformowała w nim, że szykuje z tatą kolejny live na Instagramie, co ucieszyło mocno internautów. Poprzednie spotkania cieszyły się ogromną popularnością. 

Kwaśniewska kazała ludziom zadawać pytania w komentarzach. Ludzie od razu zasypali ją wpisami. Pojawiło się ich kilkaset. 

Ola będzie więc miała co robić w najbliższych dniach, by wybrać najciekawsze pytania dla taty. 

Zobacz też:

Kwaśniewska wyznała prawdę po latach. Nie do wiary, co robiła ze spódniczkami jako prezydentowa

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy są razem 44 lata. Znamy prawdę o ich związku

Przez lata o tym plotkowano. Szok! Aleksander Kwaśniewski rozwiał wszelkie wątpliwości

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska | Aleksander Kwaśniewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy